Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pobierz Zekroma i Reshirama!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od 10 marca do 8 kwietnia, przez WiFi, będzie można pobrać brakującą legendę - Zekroma do Black oraz Reshirama do White!

Jest to bliźniaczy event do tego, który miał miejsce w Japonii przy okazji 14. filmu Pokemon. Obydwie legendy mają setny poziom, są w cherish ballach a ich ataki to: Fusion Bolt, Bolt Strike, Haze i Outrage dla Zekroma, oraz Blue Flare, Fusion Flare, Mist i Draco Meteor dla Reshirama.

[Obrazek: wifi-zekrom.png] [Obrazek: wifi-reshi.png]

Podobnie jak ich japońskie odpowiedniki, te smoki, użyte w Dream Worldowej lokacji Pokemon Movie pozwalają nam na pobranie specjalnych C-Gearowych skórek. Nie wiemy natomiast kiedy i czy ta lokacja zostanie otwarta w Europie. gdy tylko będziemy mieć pewne informacje na ten temat, napiszemy o tym! Tymczasem śledźcie nasze newsy po więcej informacji! Czy to na stronie, czy to na Twitterze lub Facebooku!

[Obrazek: cgear1.png] [Obrazek: cgear2.png]
Łooo no no nawet nie wiedziałem, że będzie taka możliwość + to będą chyba moje pierwsze poki na 100 poziomie xD typowo na tzw "półeczkę", ps. mam nadzieję, że w Europie już niedługo pojawi się także event z dżinami Smile
no jak na moje oko i potrzeby, to ja bym dżiny wolał, a nie smoki. Ale jak dają to bierz, jak biją to uciekaj :>
Skorzystam, skorzystam. Co to za radocha z posiadania jednego smoka, jak można mieć ich dwa? Big Grin
No to sie doczekaliśmy bede mieć 2 Reshiramy mimo że mam White Tongue a Event z dżinami na bank nie ominie Europy Smile Jedynie martwi mnie brak europejskiej/amerykańskiej zapowiedzi Pokemon Nobunaga's Ambitions Sad Mam nadzieje że to jest jakaś zwykła obsówa a nie fakt że Japońce olewają resztę świata
Spokojnie, jak widzimy, w Europie jesteśmy dopiero gdzieś w okolicach filmu 14. z eventami, więc myśle, że na wszystko przyjdzie czas, może nawet jeszcze w tym roku Wink póki co cieszmy się tym eventem, bo jest serio fajny - a za takie uznaje eventy, w których można uzupelniać dexa bez konieczności wymiany poków Smile
Fakt Europa jest troszke w tyle z filmami i anime lecz nalezy zwrócić uwagę na to że pokemon White2 i Black2 dopiero co były zapowiedziane w Japonii a już USA i Europa dały swoja date premiery a Pokemon Nobunagas Ambition ma premiere Już za 9 dni w Japonii a u nas i w reszcze świata cisza jakby nighy nic. I to mnie przeraża Sad Ale co tam najwyżej przejdę gre po japońsku Tongue
Śmiem zauważyć, że od sukcesu Pkmn + NA w Japonii zależy to czy gra W OGÓLE zostanie wydana w Europie i na świecie. Póki co, wydanie tej gry poza Japonią jest rozważane, nikt nie powiedział, że zostanie kiedykolwiek wydana. Druga rzecz - świat jest do tylu z anime, a event z dzinami dotyczył któregoś odcinka. myślę, ze przy okazji jego amerykańskiej premiery, będziemy mogli pobrać Thundurusa i Tornadusa.
Tak, te odcinki będą pod koniec kwietnia w USA, no ale jeżeli do dziś niczego nie zapowiedzieli... bo tego Reshirama i Zekroma zapowiedzieli już dość dawno temu... u nas i w USA nie ma tak kolorowo, jak w JAP, że są eventy na podstawie odcinków anime...
(6.03.2012, 8:16)Pikaforek777 napisał(a): [ -> ]No to sie doczekaliśmy bede mieć 2 Reshiramy mimo że mam White Tongue a Event z dżinami na bank nie ominie Europy Smile Jedynie martwi mnie brak europejskiej/amerykańskiej zapowiedzi Pokemon Nobunaga's Ambitions Sad Mam nadzieje że to jest jakaś zwykła obsówa a nie fakt że Japońce olewają resztę świata

To nie wina Japonii, że nie wychodzą u nas te wersje z "marginesu" tylko amerykańskich i europejskich inwestorów i przedsiębiorców którzy nie widzą zysku w takich grach.
Lirykald tu wcale nie chodzi o to, że pokemony nie przynoszą zysków Europie i USA, bo zyski nawet ze spin-ofów są OGROMNE. Po prostu nintendo w Japonii nie zawsze chce udostępniać nam tych eventów.
Podoba mi się skórka Reshirama. Jest świetnie wykonana, co do poków, ataki mają całkiem silne. Fajne jest również to, że są od razu na 100lvl.

W dream world jest juz nowa lokacja od dzisiaj czyli 10 marca, aby ja aktywowac nalezy przeslac otrzymanego Reshirama lub Zekroma z dzisiejszego eventu a potem mozemy pograc w minigre z Victinim i dostac skorke z Reshiramem lub Zekromem Smile
Jest także dostepna lalka Victiniego do naszego domku w Dream Worldzie tutaj macie hasło PGLVICTINI12
Właśnie pobrałem swojego Zekroma Smile
To samo niebawem zrobię z Rayquazą sniny Smile
[Obrazek: 421160_273414172735725_100002014327726_6...8638_n.jpg]
Jak sie pobiera z wi-fi, bo jak ja próbuje to mi wyskakuje, że żadnych giftów nie ma