Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Shiny Rayquaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dnia 17 marca do 16 kwietnia posiadacze japońskich wersji gier Pokémon Black i Pokémon White będą mieli możliwość pobrania za pośrednictwem Wi-Fi lśniącej Rayquazy z okazji premiery gry Pokémon + Nobunaga's Ambition (17 marca).

Sam Pokémon jest na 70 poziomie i należy do Nobunagi (ノブナガ, ID: 03172) Jego umiejętnością jest Air Lock, która zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych na polu bitwy oraz dezaktywuje już działające. Posiada cztery ataki; Dragon Pulse, AncientPower, Outrage oraz Dragon Dance.

[Obrazek: ray1.png] [Obrazek: ray2.png]
Nie podoba mi się dzisiejsze pobieranie Pokemonów. Kiedyś byl większy fun gdy się otrzymywało od Nintendo przez kabel(?) przedmiot dzięki któremu przedostawało się w miejsca z legendami (Southern Island, Faraway itp)
Tak "fun" był wielki ale tylko dla tych którzy mogli dojechać do miejsca dystrybucji, a teraz przynajmniej kazdy moze pobrac poka a nie tylko wybrancy Smile
Nie rozumiem Cię, lirykald. A Liberty Garden? A ten cały Time-Travel event z Celebim? Na pewno przykładów jest więcej, tak samo jak na pewno "the N" zorganizuje kilka takich eventów o jakich mówisz. Możliwe też, że na przykład Genesecta albo Meloette gdzieś upchną... Trzeba być dobrej myśli ^^
Tak w ogóle to gry V generacji uważam za najgorsze. Za bardzo chcieli przypodobać Black/White do gier z I gen. ;/ Te Route'y takie bezduszne, brak pomysłu na umiejscowienie legend itd..
bez przesady lirykald, każdy event mnie osobiście cieszy, zwłaszcza nie mogę się doczekać tej pięknej Rayquazy i mam nadzieję, że będzie nam dane zaznać jej mocy Smile
Masz racje, lirykald co do głupiego umiejscowienia legend, ale gra taka zła nie jest Smile.
rayquaza super Smile

Pisz dłuższe posty.
~Gonzo

Czarna Rayquaza w zółte ozdobienia? Najpierw mnie odpychała, ale teraz to może i bym się skusił, a mając japońskiego B/W na pewno bym szarpał, jak student kebaba. Ale że nie mam... to się pocieszę pooglądaniem screena i nadzieją, że w przypadku ew. premiery w Europie również doznamy podobnego zaszczytu Tongue
Myślę, że te paseczki nie miały być żółte, a złote, ale wyszło jak wyszło hehe Smile myślę także, że doznamy tego zaszczytu i ta Rayquaza na 90% będzie eventem promującym nobungas ambition w Europie i USA Smile
O ile w ogóle dojdzie do wydania gry poza Japonią. Mam 3 shiny perfect Rayquazy, fakt, ze nie w cherish ballu, ale nie robi ta na mnie wrażenia. Bardziej jestem uhahany z posiadania tej z V-Create z perfect IVami ^^
też mam Shiny Rayquaze w Cherish Ballu na 100 lvlu , może nie perfect ale robi wrażenie więc drugi shiny to tylko dla zdobycia eventu :]
może jak w europie będzie premiera gry pokémon nobunaga's ambition to może tą shiny Rayquaza też sobie pobierzemy Smile
To nie fair. Ktoś się napracuje, żeby złapać jakąś legendę itp. a tu do ściągnięcia :/ Kiedyś było znacznie lepiej.
(5.03.2012, 16:15)Reshiram napisał(a): [ -> ]To nie fair. Ktoś się napracuje, żeby złapać jakąś legendę itp. a tu do ściągnięcia :/ Kiedyś było znacznie lepiej.

Zgadzam się w każdym calu.