Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowy zwiastun 15. filmu!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś został pokazany nowy trailer 15. filmu Pokemon - キュレムVS聖剣士 ケルディオ Kyurem VS Seikenshi Keldeo (Kyurem VS Święty Szermierz Keldeo). Zwiastun jest podwójny - pojawia się w nim zapowiedź メロエッタのキラキラリサイタル Meloetta no Kira Kira Recital (Błyszczący Recital Maloetty). Filmik przedstawia obie nowe formy Kyurema w akcji, oraz pojawienie się Keldeo.

źródło: Filb.de

Dodatkowo, na oficjalnej stronie filmu 15 pojawił się kolejny trailer. Jest to nieco rozszerzona wersja tego powyżej z programu Oha Suta.

ej no, czemu PV nie może postarać się o własne konto na yt czy na czymkolwiek by samemu hostować filmiki?

wyręczanie się filbem to nieco amatorszczyzna :/

poza tym, lrn2emblem
hę? Konto na YT to dobry pomysł. Natomiast co do bardziej zaawansowanych opcji - nie mogę nic zrobić. Tylko Daru i Raik mają uprawnienia nawet do upowania durnych grafik, moje niusy w większości, jeśli nie wszystkie są poprawiane przez Raika.
Nigdy mnie nie przestaną rozwalać ucieszone mordy podekscytowanych nowymi wieściami japońców, po prostu never ever, nyan~ xD
Latios rozwaliłby go jednym Draco meteorem, Salamance jednym Outragem, byliby szybsi więc nawet nic by im nie zrobił, ale niestety - To Kyurem jest najpotężniejszym smokiem na świecie. Codziennie uczymy się czegoś nowego.
poczytałem trochę... czyli Kyurem zaabsorbuje Reshirama/Zekroma i w połączeniu z ich genami da Black lub White Kyurema... ponoć potężniejszego... i taki mały kuc Keldeo będzie miał z nim walczyć, aby zapewne wygrać... z tego trailera wygląda to na bardzo dobrze zrobione Smile
Widziałam Trailery i opisy, jest akcja i cały film będzie zapierał dech w piersiach, nie moge się doczekać jak ten film z KELDEO i MELOETTĄ będą w Polsce, na bank obejrze ten film!!!!!!!
Ciekawie się zapowiada napewno oglądne . A wiecie może kiedy film 14 będzie w polsce ?
Te zwiastuny mnie nieco zachęciły do filmu. Przynajmniej wiemy, że będą przynajmniej szczątki fabuły. Chociaż i tak obawiam się, że zakończy się na bezmyślnej napieprzance legend...
Kyurem mówi, tworzy jakiś portal, absorbuje geny... Dobra, czy tylko mi to śmierdzi heroldem rasy niosącej śmierć i zniszczenie?
Cytat:Dobra, czy tylko mi to śmierdzi heroldem rasy niosącej śmierć i zniszczenie?
nie odstawia się antydepresantów, lekarz Ci o tym nie mówił?

ja ciągle mało przekonany jestem... zazwyczaj poki umiejące gadać kończyli jako pokemon-wybawcy, lub poki, które potem zmienli sie z wrogów na przyjaciół, bo zobaczyli Asha i JASNE ŚWIATEŁKO POKAZAŁO IM DROGE, PRZYJAŹŃ TO MAGIA I HARMONIA, KOCHAJMY SIĘ I POKEMON

patrze się na ciebie, filmie pierwszy (o ironio) i Ostatni z zekromem i reshiramem (o irionioooo) ]:<
nie skomentowałem jeszcze tej całej Meloetty... jest chyba najbardziej dźwięczną i błyszczącą pokemonką jaką widziałem Smile i ma chyba jakąś linie melodyczną na włosach, ale to być może tylko moje przykre wrażenie Big Grin