Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Black 2 i White 2 w Polsce już tej jesieni!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Brytyjski oddział Nintendo, na swoim Twitterze umieścił mglistą, jednak satysfakcjonującą informację dotyczącą europejskiej premiery gier Black 2 i White 2. Kontynuacje gier piątej generacji pojawią się na półkach sklepów starego kontynentu już tej jesieni!
[Obrazek: scaled.php?server=853&filename=ninmag.png&res=medium]
Drugi raz w historii, data europejskiej premiery jest znana wcześniej niż amerykańskiej. Być może, samo wypuszczenie gry na rynek znów odbędzie się wcześniej niż w Ameryce, tak jak w przypadku Black and White.
Edit: Amerykańska premiera również będzie miała miejsce jesienią tego roku.

Na naszym forum, już powstał dział dla nadchodzących gier, w którym możecie się dzielić Waszymi przemyśleniami, oczekiwaniami i spekulacjami. Serdecznie zapraszamy do dyskusji w nim i do udziału w jego tworzeniu! >klik<

Coś tutaj nie gra, to dzieje się jednak zbyt szybko. Zupełnie jakby w Nintendo wiedzieli że to już ostatnia seria i chcieli z niej jak najszybciej jak najwięcej wyciągnąć. Wcześniej byłem zadowolony, ale to jest jednak zbyt piękne, a życie uczy że za takimi rzeczami zazwyczaj stoi coś złego.
Chciałem napisać to samo lecz za koniec bym tego nie uznawał ale za spadek zainteresowania pokami na swiecie, doszli do wnisoku ze lepiej wydac szybciej i zarobic wiecej bo jeszcze pare gierek wydac chca do serii B&W a nastepna seria na pewno powstanie ja licze na co najmniej 2 generacje nie wazne czy poki beda zmasakrowane wazne ze kasa jeszcze bedzie im napływać Tongue A my bedziemy mogli ogladac odcinki w których Ash z przyjaciółmi nie wiedzą jaką zupe zjeść Tongue Ale jednak liczy sie dla mnie to, że poki jeszcze dobrze sie mają i nie są uśmiercone przez twórców. Tak jak zrobili z Dragon Ball na którym trzepią tylko juz kase grami i innymi gadżetami co mi sie wcale nie podoba...
Albo po prostu gra jest tak podobna do Black & White, że po prostu wprowadzenie zmian nie wymaga aż tak dużej ilości czasu. W końcu ile to zmienić fabułę, skrypty i dodać parę lokacji... Zresztą pomiędzy premierą japońskiego BW a BW2 jest dużo więcej, niż półtora roku, tak więc spokojnie mogli dokonać upgrade'u BW.

EDIT: Różnica pomiędzy premierą DP, a Platinum wynosi ok. 2 lat. Czy nie może być podobnie i w tej generacji? ;]
(Osobiście cieszy mnie ten news, bo ile to można czekać ^^)
Dziękuje za info. A co do tematu to myślę, jak Pikaforek777 że chcą wydać jeszcze kilka gier z serii b/w, albo chcą przejść do kolejnej. Osobiście czekam na tą grę i z chęcią ją kupię. Tak naprawdę jeszcze nie wiemy co w niej się bd działo, czy wszystko będzie po staremu . Mieli sporo czasu na to, a przy dzisiejszych możliwościach szybciej po prostu się to im udało . Smile
o.O Tak szybko w Polsce? Wczoraj się dowiedzialem że w ogóle powstaje taka gra, a dzisiaj że już premiera w Polsce? Wow.. jestem zaskoczony. I to bardzo. Nie mniej jednak, premiera japońska jest lepsza bo wtedy jest okres wakacyjny i można grać w tę grę bez przerwy Smile Szkoda że to nie Europa wydaje tę grę 02.06.2012 :[ . Btw. czekam teraz na 1 news/1 zapowiedź nowej gry Smile
LOAD ALL THE DS-es!
I WILL CRUSH U, ELITE FOUR!!!11!!1!!!ONEONE!

no coz, nie moge sie doczekac. mam zamiar przejsc je najszybciej z calego forum Shy
(27.02.2012, 18:29)Opticum napisał(a): [ -> ]no coz, nie moge sie doczekac. mam zamiar przejsc je najszybciej z calego forum Shy

Ja + preorder z Japonii = wyprzedzę Cię.

Po dżapońsku gracie? Tia, też bym chciał :|

No cóż, dla mnie dużo wygodniejsze byłoby kapkę wcześniej, tak powiedzmy jeszcze w Sierpniu :|
Btw. ile zajmuje Empikom i MediaMarktom dostarczenie tych gier?
lepiej zapreorderuj na Ultimie - masz ciut taniej, i z dostawą do domu Smile Tak zrobiłem z white Smile
hmm.. wam to tak źle, tak niedobrze... musieliście "tak długo" czekać na takiego wspaniałego newsa, to teraz są pretensje, że co tak szybko Smile Ja osobiście cieszę się, że już Jesienią pogram sobie w nowe poki. a wszyscy mamy pol roku, by uzbierać kaskę Wink

@up zgadzam się, w ultimie zamawialem BW (obie) i w preorderze wychodzilo ciut taniej Smile
News ciut zmodyfikowany, pojawiły się informacje nt. premiery w USA, dodałem je do niusa Smile
(27.02.2012, 19:05)Gonzo napisał(a): [ -> ]
(27.02.2012, 18:29)Opticum napisał(a): [ -> ]no coz, nie moge sie doczekac. mam zamiar przejsc je najszybciej z calego forum Shy

Ja + preorder z Japonii = wyprzedzę Cię.

Ja + preorder z Japonii + wycieczka szkolna przez kolejne cztery dni + no-life skills = będę szybszy.
Jesień? Może wreszcie wydadzą jakieś pokegry 17, BW i tak było blisko... W sumie i tak za dużo czekania. Niech żyje wersja japońska.
Czy w się nie czujecie "dziwnie"? Cztery gry z tego samego regionu, serio? Nad kupieniem będę musiał się poważnie zastanowić.
hmmm *patrzy na Kanto*

11 gier z Kanto ;0 i jakoś mam wszystkie.
Stron: 1 2