Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Trading Card Game - Next Destinies w Polsce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 180px-Next_Destinies_logo.png]
Hej!
Jak wiecie, ostatnio został wydany najnowszy set karcinaki Pokemon - Next Destinies.
Set składa się ze 103 kart.

Ostatnio sklep internetowy ISA.PL zajmujący się sprzedażą kart Pokemon w Polsce sprowadził kilka nowych rzeczy właśnie z najnowszego setu Next Destinies.

Na stronie Isa.pl, możecie zamawiać:

- Boostery Pokemon Next Destinies (Zestawy Dodatkowe)
- Małe albumy na karty Pokemon z logiem Next Destinies
- Duże albumy na karty Pokemon z logiem Next Destinies
- Talie tematyczne Pokemon Next Destinies - Explosive Edge (Reshiram)
- Talie tematyczne Pokemon Next Destinies - Voltage Vortex (Zekrom)

Ceny wszystkich artykułów są podane na stronie.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jakie karty możecie trafić to zapraszam tutaj.

No to tyle!
Niech wam się trafią jak najlepsze karty!
Pozdrawiam,
MistrzTomix.
[Obrazek: p3237_big.jpg]
i bardzo dobrze, ze ich nie tlumaczyli na polski i już niech oni lepiej nic nie tłumaczą... mi się najbardziej podobają karty wersji USA Smile
@Mish Isa.pl nie jest dystrybutorem kart w Polsce. Oni je chyba po prostu importują z zagranicy. Więc o spolszczaniu nie może być mowy. Swoją drogą drogą lepiej niech nikt nic nie spolszcza, bo gdyby miała zostać taka dziura między DPPL, a BW, to podziękuję.
@Twister, no to właśnie SĄ dystrybutorem.

Szkoda, osobiście nie obraziłbym się za polskie... i w sumie news wydaje się zbędny, w końcu nie ma chyba niusów o każdym wydanym przez ISĘ secie?

No i NIE ZAPOMNIAŁEM IM, GDZIE MOJE EXPEDITION KUŹWA
Dla mnie ważne info akurat, przymierzam się zabrać za karciankę, warto wiedzieć, że nowe rzeczy sprowadzają do Polski :p

Imho angielskie lepsze, nie ma problemu z turniejami i głupim tłumaczeniem :p