Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Meloetta zadebiutuje w Pikachu Short
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 648Meloetta.png]
W Pokemon Smash! nie tylko zapowiedziano nowe gry Pokemon Black/White 2 ale także pokazano już ostateczny plakat zapowiadający 15 film Pokemon Kyurem VS the Sacred Swordsman: Keldeo. Przedstawia on wiele różnych Pokemonów, które pojawią się w filmie na czele z Keldeo i nowymi formami Kyurema.

Na dole plakatu są informacje na temat nowego Pikachu Short. Będzie on zatytułowany: Meloetta's Glittering Recital (jap: メロエッタのキラキラリサイタル). Będzie to pierwszy występ melodycznego Pokemona jakim jest Meloetta, a u jej boku wystąpią takie kieszonkowe potwory jak: Bulbasaur, Squirtle, Pikachu, Meowth, Psyduck, Chikorita, Totodile, Togepi, Torchic, Piplup, Snivy i Oshawott.

Wspaniale, nie dość że w tym filmie będzie Keldeo to jeszcze na dodatek będzie mój ulubiony muzyczny Pokemon MELOETTA, co prawda występuje ona z Pikachu ale to leprze niż nic, będę czekała jak ten film dadzą w POLSCE!!!!!! Big Grin
"Bulbasaur, Squirtle, Pikachu, Meowth, Psyduck"
- Wreszcie mały powrót do korzeni (lubie Poki z Kanto)
A Meloetta wygląda fajnie. Mam nadzieję, że ten film będzie fajniejszy niż poprzednie.
No niby te pokemony to tak jakby Asha , Misty i May ...
Fajnie juz nie moge sie doczekac ;D
A czy mi się wydaje czy te shorty przestaly już obowiązywać w Polsce od bodajże 4 filmu?
Zabawę w chowanego z Pikachu nie pokazali, kemping/obóz Pikachu też nie pokazali, Gotta Dance tak samo. Nie wiem czy mam rację, jakby co to proszę mnie poprawić, ale: Czy te shorty nie skończyly się aby na 6 filmie (w Polsce na 3) ? Wątpię by pokazali ten short u nas, zważywszy też iż wlaśnie od 3 filmu nie mają tendencji tego pokazywać (a szkoda, bo short z braciami Pichu uważam za najlepszy).

No i sam pomysl starych Pokemonów uważam za kijowy ;] eeh.
to Meloetta pewnie będzie takim lepiej zrobionym, ubarwionym, artystycznym jigglypuffem, jeśli dobrze odczytuję Smile zastanawia mnie obecność dwóch form Keldeo Wink

pozostaje jeszcze ten cały genesect... zastanawia mnie jego obecność
(26.02.2012, 14:08)Ertix napisał(a): [ -> ]A czy mi się wydaje czy te shorty przestaly już obowiązywać w Polsce od bodajże 4 filmu?
Zabawę w chowanego z Pikachu nie pokazali, kemping/obóz Pikachu też nie pokazali, Gotta Dance tak samo. Nie wiem czy mam rację, jakby co to proszę mnie poprawić, ale: Czy te shorty nie skończyly się aby na 6 filmie (w Polsce na 3) ? Wątpię by pokazali ten short u nas, zważywszy też iż wlaśnie od 3 filmu nie mają tendencji tego pokazywać (a szkoda, bo short z braciami Pichu uważam za najlepszy).

Shortów w telewizji to chyba nigdy nie puszczali. Więc nic dziwnego, że po 3 filmie już ich nie było. Gdyby te filmy były na DVD, to pewnie byłyby.
(26.02.2012, 14:28)Mish napisał(a): [ -> ]to Meloetta pewnie będzie takim lepiej zrobionym, ubarwionym, artystycznym jigglypuffem, jeśli dobrze odczytuję Smile zastanawia mnie obecność dwóch form Keldeo Wink

pozostaje jeszcze ten cały genesect... zastanawia mnie jego obecność

Raczej wątpię, by Meloetta była jak Jiggly. Uważam, że będzie potrzebowała pomocy od Pikachu, by odzyskać swoją "muzę".

A co do Genesecta... poruszyłeś istotną kwestię. Musimy jakoś odkryć jego prawdziwe pochodzenie, ale to nie będzie jak z płatka, gdyż Zespół Plasma go wskrzesił, a na dodatek "zcybernetyzował" go jako Techno-organicznego robaka z działem na plecach.

A poza tym, nie ma dwóch form Keldeo, są dwie formy Kyurema.
pewnie meloetta albo genesect bedzie w sequelu eventem, takim jak byl Victini w BW