Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Sequel V Generacji gier! Black 2 i White 2 ujawnione!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
W dzisiejszym Pokemon Smash zostały ujawnione dwie nowe gry piątej generacji - Pokemon Black 2 i Pokemon White 2. Ich głowną legendą będzie Kyurem w dwóch nowych, odmiennych formach! ZOBACZ JE SAM!

Gra zostanie wydana na DSa, w Japonii premiera będzie miała miejsce w czerwcu 2012.

Junichi Masuda na swoim Twitterze ujawnił nazwy nowych form Kyurema! Będą się one nazywać po prostu Czarny Kyurem (ブラックキュレム) i Biały Kyurem (ホワイトキュレム).

Co ciekawe, teraz to White jest ogniste, a Black elektryczne, czyżby Reshiram i Zekrom wpasowywali się w swoje kolory? Swoje spekulacje możecie pisać pod newsem.
[Obrazek: 1HeWp.png]
Oficjalna amerykańska strona Pokemon już zamieściła informacje o grach, może to oznaczać, że premiera światowa będzie niedługo po japońskiej!

Screen wykonany przez Rubin:
[Obrazek: scaled.php?server=826&filename=kyur.jpg&res=medium]
Screen wykonany przeze mnie:
[Obrazek: scaled.php?server=840&filename=beztytuuo...res=medium]
Pokemon Black i White 2 - czyli jak sprzedać to samo po raz 3 i 4...

BTW te nowe Kuyeremy wyglądają jak jakieś fanowskie fuzje Kuyrema, Reshirama i Zekroma
Super, nie trzeba się jeszcze przerzucać na 3DS'a( przynajmniej u mnie) Oby była gdzieś wersja Japońska do kupienia^^
Powiem jedno (za bluźnierstwo przepraszam, ale inaczej tego nie sposób wyrazić) : ***jowo to zrobili (jeszcze raz przepraszam). No po prostu do bani. Na cholerę 2 wersja czegoś co już jest dobre? O ile same loga gier mnie się podobają, to o tyle kiedy zobaczylem te nowe formy Kyurema, moja reakcja brzmiala następująco i jeszcze ten napis ''かっこい’’ (kakkoi = cudowny) no po prostu spadlem z krzesla O_O. Równie dobrze móglbym nazwać te pokemony po prostu ; Kyurekrom oraz Kyushiram (キュレクロム・キュシラム) bo na nic innego to nie wygląda. Poza tym obrzydzili mi (nie mówię że jest brzydkie, ale..) logo White bo jest na nim ten CHOLERNY OGIEŃ >.< Widać moda na ogniste pokemony wciąż się trzyma. Zawsze do tej pory gralem w White, teraz chyba jednak zagram w Black, z uwagi tego że w logu jest niebieska część, a poza tym w Black'a nie mialem okazji grać Wink Chociaż w White też zagram ;]
Teraz już wiem (wcześniej myślalem że inni przesadzają, ale teraz to widać) że jedynym powodem dla którego jeszcze Pokemony się trzymają to jest kasa. Oj, w bardzo zlą stronę idą, w bardzo zlą. Oby się tylko nie okazalo że najbliższe remake'i R/S będą się nazywać Ruby2 i Sapphire2 bo to by bylo już niedopuszczalne z ich strony.
Krótko mówiąc: Jestem na razie zawiedziony, ale zobaczymy co nam czas przyniesie.

EDIT.
Dopiero teraz o tym pomyślalem, ale nie wydaje wam się że te drugie wersje to mogą być jedynie uzupelniacze gier podstawowych? Mam na myśli to, iż skoro jest Pokemon Red, Green, Blue, Yellow... to teraz mamy Pokemon Black, White, Black2 i White2 czyli po 4 gry. I mów czlowieku że V generacja nie ma nic wspólnego z 1szą :] tyle że w 1szej genie nie kombinowali z żadnymi formami Mewtwo czy Mew.
Mnie nie podoba się robienie następnych części tych samych gier (zwłaszcza w tak krótkim czasie). Powinni dać remaiki Ruby i Saphire, albo coś.
Co do tych Kyuremów to wyglądają nieźle, choć nie wiem po co był ten miks z Zekromem i Reshiramem.
Pewnie fabuła będzie taka, że PLASMA chce stworzyć mega-pokemona, a czyli np. zekrom wchłonie moc kyurema i powstanie blackyurem, którego oczywiście przejmie ghethis a my mamy
złapać whitekyurema (przykład zapewnie white2) i go pokonać, bo jak nie to wrzechświat się zawali blablablabla.........Huh
Ale chyba się skuszęUndecided
nawet spoko ale liczylem na remake R/S
Przynajmniej zrobili na zwykłego DS-a
Takiej nazwy to się nie spodziewałem.Może jak tworzyli te gry to cały czas słyszeli pogłoski o pokemon gray, więc się wkurzyli i stworzyli coś zupełnie innego pod tytułem Pokemon White 2 i Pokemon Black 2 . Hmmm, przynajmniej zostali częściowo przy Zekromie i Reshiramie, ale teraz te formy Kyurema są dopasowane do wersji gier czyli że Black Kyurem do Blacka 2, a White Kyurem do White 2.Ogólnie to nie jest tak źle, nawet cieszę się, że owe gry są na Ds'a, choc mam 3ds'a ale i tak te gry będa kompatybilne z 3DS'em więc jest dobrze.Nie moge się doczekac premiery w japonii i w europie, a w między czasie może wyciekną jakieś screeny? Ciekawy jestem też jaka będzie fabuła gry.:)
Ja się bardzo ciesze z tego powodu, nawet mimo tego, że formy Kyurema wyglądają na baaardzo przesadzone (chociaż sam Kyurem nie był piękny).

A że gra będzie na DSa- bardzo dla mnie to wygodne. Chyba nawet sobie zaczne pieniążki odkładać, żeby kupić mój pierwszy oryginał evaaaa (wiem, ze piratów nie lubicie, ale wybaczcie mi ten grzech :<)
Remake R/S imho też będą na DSa, pewnie wszystkie główne gry V generacji wyjdą na tą konsole, podczas kiedy 6, o ile takowa powstanie, będzie na 3DSie Smile

Btw, spekulacje będą miały miejsce w dziale Black/White, czy dostaniemy nowy?

edit: w sumie Reshiram i Zekrom też na początku wydawały mi się przesadzone i głupie, a teraz... oba smoki mi się strasznie podobają.
Jak dla mnie całkiem ciekawy pomysł i na pewno duże zaskoczenie, bo jedni spodziewali się grey, inni remake R/S, a tutaj dwa sequele.

Pomysł z tymi maskotkami trochę taki sobie, pierwsze wrażenie te kyuremy wywarły na mnie słabe, ale zobaczymy. Na pewno + dla mnie, że gry na NDS, choć jakby wydali je na 3DS to na pewno konsolki zaczęły szybciej znikac z półek sklepowych.
miło , że tworz się kontynuacja B/W .. choć jedno co mnie zastanawia , to czym ta część zaskoczy prócz nowej fabuły ( może mroczniejszej ) , dwoma formami Kyurema do wyboru i prawdopodobnie nowym walczącym pokiem legendą....
Też się tego nie spodziewałem.
Nie kupowałem blacków/white bo czekałem na remake r/s ale na to się skusze.
Pozostało tylko czekać na ang premierę i na screeny których z czasem powinno być wiecej.
Dawcio, pisałem do Darka, że chce mieć świeżutki dział pod swoją opieką, zobaczymy co zrobi XD

Btw, to jest SEQUEL a nie REMAKE lub trzecia gra. Skoro to jest sequel, możemy się spodziewać całkiem innych lokacji, przerobienia zupełnego. Wszechobecność lodu może sugerować, że niektóre tereny Unovy będą zlodowaciałe i do ponownej eksploracji po pokonaniu lub czymś w ten deseń z Kyuremem w roli głównej.
Dodatkowo, nie wiadomo, czy gra będzie wstecznie kompatybilna z IV Generacją. BW jest, ale niekoniecznie BW2 musi, wystarczy kompatybilność z BW (tak, wiem, nie macie po 3 DSy jak ja i macie butthurt na trady z samym sobą).
Kolejna rzecz - jeżeli to jest sequel, to możliwe, że dostaniemy mocno zmodyfikowany zestaw TMów - teraz TMy nie są już jednorazówkami i nie da się ich dać Pokemonom do trzymania jak w poprzednich Generacjach.
Mało tego - mogą wpuścić do Unovy poki, które nie są dla niej rodzime - to otwiera furtkę dla np. Starterów z innej generacji na początek, co moim zdaniem byłoby fajne. Jeśli to jest sequel, mogą nastąpić zmiany w typingu właśnie starterów z Unovy - chyba każdy z Was chciałby drugiego typu dla Samurotta i Serperiora.
W BW rom ważył 256MB tymczasem jest to połowa maksymalnej objętości kartridża. Możliwe, że upchną dodatkowy (niekoniecznie stary) region.
Super Big Grin Czekałem na taką informację od dłuższego czasu. Miał być Grey, a tu informacja o White2 i Black2. Osobiście się trochę zdziwiłem, ale zobaczymy, co z tego będzie. Fabularni będzie mniej więcej tak: ty jako młody trener zaczynasz swoją podróż po regionie Unova, zbierasz odznaki, trenujesz Pokemony, by zostać mistrzem. W międzyczasie spotykasz Team Plasma, który w nikczemny sposób chce zespolić Zekroma/Reshirama z Kyuremem. Udaje im się to i teraz tylko Ty możesz ocalić świat przed Kyurekromem/Kyushiramem używając do walki tego drugiego. Imo bez polotu trochę, liczę na nowe lokacje, postaci i choć odrobinkę lepszą grafikę podczas walk.

@Up Gonzo
Upchnięcie Hoenn i zrobienie czegoś na wzór G/S/C byłby szczytem moich marzeń Big Grin
16 gymów, dłuuuga gra, nowe typingi niekoniecznie (typów raczej nie ruszą).
Jeśliby miałoby być tak jak pisze Gonzo to remake'i R/S byłyby zbędne.
Ciekawy to ja jestem co oni wykombinują z White forest i Black City. Jakas nowa lokacja np. jakieś miasto z Kyuremem. Chcemy go złapac a on się budzi i zlodowaca cały region, a my musimy to naprawic a przeszkadza nam w tym team plasma.
Stron: 1 2 3 4 5