Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon: Rival Destinies - opening!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dzisiejszego dnia w Ameryce został wyemitowany pierwszy odcinek nowego sezonu Pokemon, chodzi oczywiście o " Rival Destinies". Do obejrzenia poniżej całkowicie nowy opening!

Tekst openingu

New adventure...
Another day...
One more challenge that comes out way
It's up to me and you...
You know what we've gotta do!!
We are together, now!
Friends forever, now!
Whatever comes our way, we won't run away!
Standing tall! One for all!
It's our destiny...
Pokemon!
lol pojawiła się nawet Skyla, która zostanie pokazana dopiero w japońskim, czwartkowym odcinku Oo
Zaraz dopracuję newsa, żeby filmik się ukazał, przepraszam - człowiek chory ma czasem niezłe zaćmy...

Pokazali też Unfezanta i Pignite'a
Czyli, że to wszystko już wkrótce! Big Grin
No i tutaj jest tekst:
A new Adventure
Another Day
One more Challenge that comes our way
It's up to me and you
We know what we've got to do
We are together now
Friends forever now
Whatever comes our way
We won't run away
Standing Tall
One for all
It's our destiny
Pokemon!!!

Po moim niedoslownym przetlumaczeniu (bo chyba nie chcemy suchego anglika tlumaczyć, prawda? Powinniśmy tworzyć wlasną twórczość):

Ta przygoda
Zaczyna się!
Walcz, i nie poddawaj się!
Teraz tylko Ty i ja
Wiemy co robić
Jesteśmy razem, i
na zawsze będziemy
Nie uciekniemy przed niczym
(Nie uciekniemy)
Mimo wszystko
Zostaniemy tu
To przeznaczenie jest
Pokemon!!!
Intro jest bardzo dobre. Kojarzy mi się trochę ze starszymi, aż łza się w oku kręci.
Nowa przygoda
zaczyna się
A z nią kolejne wyzwanie
Jesteśmy ty i ja
Rodzi się w nas nadzieja

Stajemy razem więc
jak przyjaciele
Cokolwiek stanie się
będziemy wciąż biec
Z wiarą i odwagą
Ku przeznaczeniu
Pokemon!

====
Tak na szybko od emachela.
"Nowa przygoda zaczyna się" < - - czy tak nie zaczyna się intro B&W po polsku?
(nie wiem dokładnie, ale mi się kojarzy coś) Tongue
Nie znam polskich inter (tak to się odmienia? o.O), robiłem tłumaczenie wedle własnego uznania.
Fajny opening, przypomina mi troche opening Johto League Champions, bo mamy rywala i liderów. Ogólnie kolorowy i mi się podoba.
Cytat:Nie znam polskich inter (tak to się odmienia? o.O)
Openingów albo czołówek i już nie ma problemu. Chociaż "Inter" wygląda mi na poprawne.

A czołówka, jak na PUSA nie najgorsza, ale i tak słaba. Przynajmniej piosenki da się słuchać.
Podoba mi się ta czołówka. Moim zdaniem jest lepsza od pierwszej czołówki BW, choć i tak zawsze będę uważała, że sezon z Johto był pod tym względem najlepszy.
Bardzo ładnie przedstawili pokemony głównego bohatera i pozostałe postacie. Piosenka też nie jest zła. Ogólnie? Dobra robota.
Jak dla mnie definitywnie najlepsza czołówka od czasów 4kids. Nie przesadzili z żadnym charakterem, dali ciut więcej najważniejszych co jest normalne i dosłownie po scenie morza innych by dać jak najlepszy przedsmak tego co nas czeka. Nie wykorzystali nawet Kami by nimi naładować intro, co sprawia że totalnie nie można im zarzucić braku obiektywności przy przedstawianiu postaci. Moim zdaniem wynajęli do jej zrobienia chyba kogoś innego bo to jest całkiem inny poziom. Song też for me jest jednym z tych lepszych.

Moja ocena tego intra zrobionego od podszewki - 5+/6. A nie full dlatego iż to nie jest całkiem mój muzyczny klimat, ale raczej też jest wporzo.

P.S. Na 0:28 widać wyraźnie że Trip tez się nie spodziewał że ten opening będzie aż tak dobry.
Czy tylko dla mnie te czołówki są za krótkie? Dobra czołówka trwa mniej więcej minutę.
Standardowa długość openingu to półtora minuty, więc faktycznie można odnieść, że openingi Pokemonów w wersji amerykańskiej są stanowczo przykrótkawe.
Bardzo mi się podoba ten nowy Opening, mam nadzieje że ta nowa seria Pokemon zostanie wyemitowana w Polsce, jestem niezmiernie ciekawa jak potoczą się nowe przygody Ash'a i Pikachu oraz jego przyjaciół Cilan'a i Iris!!!! Big Grin
Stron: 1 2 3