Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Oficjalne artworki Keldeo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Do sieci trafiły oficjalne artworki Keldeo, Pokemona, który został (oficjalnie) ujawniony w nowym numerze CoroCoro. Obrazki autorstwa Kena Sugimoriego są związane z promocją nadchodzącego filmu Kyurem VS The Sacred Swordsman: Keldeo, którego premiera przewidziana jest na 14 lipca w Japonii.

on naprawdę wygląda jak Pony... zwłaszcza ze względu na te kopyta i na kształt kończyn...
Tylko że ryjek brzydszy ^^
My Little Keldeo, My Little Keldeo, oooohh, My Little Keldeo
I used to wander what this movie could be
Until you would share this artwork with me
~My Little Keldeo~
ten ostatni obrazek
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
To nie są arty Kena Sugimoriego, od razu widać, że to nie jego styl. Arty są narysowane w stylu anime, mają celshading, Sugimori cieniuje w inny sposób a i nawet po konturach widać, że to nie jego robota.

Rysunek Sugimoriego został pokazany w magazynie Coro Coro, widać to na zdjęciu z jakiegoś z poprzednich newsów. Rozpoznałam stylu oświetlenia na grzywie kucyka. Poza tym w typ pisemku jego arty nierzadko są pokazywane premierowo.

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ten Pokemon ma kiepski dizajn ;P
Mi się nie za mocno podobają. Zgadzam się z przedmówcami, że wygląda to jak te kucyki. Nie są brzydko zrobione, ale już samo patrzenie na nie może odrzucać.
Jak śmiecie tak mówić!!!!!! To że KELDEO wygląda jak kucyk w ogule nie macie prawa tak się o nim wyrażać, jeśli wam się nie podoba ten Pokemon to nie ściągajcie go sobie do gry, ja wręcz przeciwnie, bardzo chętnie sobie pobiore takiego Pokemona jako EVENT, tylko że ja będę miała legendarnego konia wodnego, a wy możecie obejść cię smakiem, jeśli tak bardzo gardzicie Pokemonami końmi to może pośmiejcie się z Ponyty, Rapidasha, Girafriga, Taurosa, Blicla, Zebricki, Buffolanda itd..... Nie macie prawa tak śmiać się z KELDEA, a jeśli nawet zostanie w Polsce wyemitowany film kinowy z tym Pokemonem, to ja nie pogardze bardzo chętnie go obejże, żebyście więcej nie dawali takich komentarzy, wy antyfani Pokemonów za dyche, TFU...WSTYD nawet z wami gadać!!!!!!
(16.02.2012, 17:11)agakikama napisał(a): [ -> ]Jak śmiecie tak mówić!!!!!! To że KELDEO wygląda jak kucyk w ogule nie macie prawa tak się o nim wyrażać, jeśli wam się nie podoba ten Pokemon to nie ściągajcie go sobie do gry, ja wręcz przeciwnie, bardzo chętnie sobie pobiore takiego Pokemona jako EVENT, tylko że ja będę miała legendarnego konia wodnego, a wy możecie obejść cię smakiem, jeśli tak bardzo gardzicie Pokemonami końmi to może pośmiejcie się z Ponyty, Rapidasha, Girafriga, Taurosa, Blicla, Zebricki, Buffolanda itd..... Nie macie prawa tak śmiać się z KELDEA, a jeśli nawet zostanie w Polsce wyemitowany film kinowy z tym Pokemonem, to ja nie pogardze bardzo chętnie go obejże, żebyście więcej nie dawali takich komentarzy, wy antyfani Pokemonów za dyche, TFU...WSTYD nawet z wami gadać!!!!!!

Wdech... Wydech... Wdech... Wydech...

Spokojnie, nie rage'uj tak... koń, kuc, źrebak. Jak zwał, tak zwał, bo to jest jednorożec. Anyway, cieszę się, bo sprite w grze ma ciut inny kształt rogu => nie przypomina mi męskich narządów płciowych.

A Tobie, polecam ochłonąć. To tylko internet, to tylko opinie na temat paru kresek i kolorków, a w grze zbioru kliku innych danych. O co tyle hałasu? A tak w ogóle, to do SJP zapraszam ^^
^epic quote's database has been updated
Dziękuję Gonzo za porade, ale jak przeczytałam jak besztają KELDEO to nie mogłam milczeć, chętnie przyjmę zaproszenie do SJP!!!! Smile
przeciez go nie zbeształem :> napisalem, że wyglada jak kucyk, ale to fajnie nawet Big Grin
hm.. oglądając owego nowego poka .. coś mi się zdaje , że będzie to jeden z głównych dobrych poków ze wspomnianej trójki .. może to on (ona?) wmiesza Asha w bójkę z lodowym smokiem
Nawet fajny ten Keldeo ale rzeczywiście trochę przypomina kucuka ponyTongue
Ciekawe czy film będzie ciekawy.
Piękny bulwers u Pana na górze, polecam kupić czerwoną kozetkę celem złagodzenia objawów - wieszak na prześcieradło gratis.
Stron: 1 2