Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemony już w McDonald's!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Już od dzisiaj, 10 lutego w sieci restauracji McDonald's, w zestawach Happy Meal dołączone są zabawki z serii Pokemon i My Little Pony. Seria jest podzielona na dwie części - w pierwszych dwóch tygodniach (do 23 lutego) do wyboru będą trzy Pokemony: Pikachu, Tepig oraz Reshiram. W okresie od 24 lutego do 8 marca, kolejne trzy kieszonkowe potworki: Snivy, Oshawott oraz Zekrom.
Zabawki można nabyć bez zakupu zestawu za 5,00zł.[Obrazek: 82W4j.png]

Dodatkowo zabawki zawierają kartę Pokemon Trading Card Game z puli 12 kart.

Dostępne karty (kliknij na nazwę, aby powiększyć)

Nr.Nazwa karty
1/12Snivy
2/12Maractus
3/12Tepig
4/12Oshawott
5/12Alomomola
6/12Blitzle
7/12Munna
8/12Sandile
9/12Zorua
10/12Klink
11/12Pidove
12/12Audino

Spoko Big Grin
Właśnie miałem o tym pisać ale mnie uprzedziłeś

Zobaczmoje filmiki z rozpakowywaniem figurek:

Figurka Pokemon Reshiram 1/3
http://www.youtube.com/watch?v=mEhZm_Pyg9A

Figurka Pokemon Tepig 2/3
http://www.youtube.com/watch?v=1FbhNSxzuMg

Figurka Pokemon Pikachu 3/3
http://www.youtube.com/watch?v=eu_-GMCSL7Q

Ja zaraz wrzucę fotki:

[Obrazek: kartyh.png]

[Obrazek: zestawyc.png]

[Obrazek: 97612410.png]

Zezwalam na publikację tych zdjęć na wszystkich stronach poświęconych Pokemonom w celach promocji Pokemonów Smile Można edytować, przycinać zdjęcia, ale tak aby zostawić napis Hikomikos i napisać, że : Zdjęcia są od Hikomikos

[img][/img]
Zawiodłam się kucykami ..więc postanowiłam poprosić chłopaka o kupienie trzech pokemonów które były dostępne. Karty które wylosowałam to Pidove,Alomomola oraz Zoura Big Grin ...Czekam na 24 żeby kupić trzy kolejne do kompletu Big Grin Big Grin

Tak przy okazji jak można je zakupić bez kupowania jedzenia za te 5 złotych?
Znajomemu (Pokemon7294) trafił się Audino i 2x Alomomola ...

Możesz dopisać do newsa:

Wszystkich kart jest 12:
Pidove, Audino, Sandile, Snivy, Maractus, Blitzle, Oshawott, Tepig, Munna, Klink, Alomomola, i Zorua.
Ja jutro z samego rana (no dobra, aż tak to nie bo jest maraton przecież Tongue chyba że ktoś laskawy pójdzie i mi kupi Tongue) wybieram się do Mac'a i biorę Tepig'a oraz Pikacha. Reshiram mi zbyt do gustu nie przypadl. Jutro zdam relacje z wlasnych doświadczeń Smile
Mi też się Reshi nie podoba, ale i tak potrzebuje go do kolekcji :p
Byłam dziś w McDonaldzie i już 3 pierwsze poki mam. Teraz czekam na następne. Figurki ładne, z kart trafiły mi się Snivy, Sandile i Audino. Już dawno nie brałam zestawu Happy Meal. Ostatnim razem miałam zestaw z Lewkiem z Madagaskaru.
Hmm, miałem się z bratem wybrać do Maca by zgarnąć 2 arceusy, ale może i wydam 15 zł na zakupienie samych figurek/zabawek...

(10.02.2012, 23:16)Arinald napisał(a): [ -> ]Hmm, miałem się z bratem wybrać do Maca by zgarnąć 2 arceusy, ale może i wydam 15 zł na zakupienie samych figurek/zabawek...

Haha xD dobre ...
Czy na pewno miałeś na myśli Arceusy gdy to pisałeś ??
Ja idę dopiero w czwartek i mam nadzieję że żadna figurka nie zniknie do tego czasu. Szkoda tylko że te karty są po angielsku
Jutro z samego rana jadę do maca. Big Grin
Hej, byłby ktoś w stanie kupić mi jedną figurkę? Chodzi mi o figurkę Tepiga... kosztuje ona sama w MC Donalds 5 zł, bez zestawu Smile Sam niemam okazji jak pojechać do Mc Donald`s ponieważ mieszkam na wsi ;/ i mam bardzo daleko do najbliższego Mc Donald`saSmile
A w jakim województwie mieszkasz?
Lubelskie
Sorki, jestem z Pomorskiego.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7