Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Powrót Gary'ego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy chcecie powrotu Gary'ego do anime. Tak czy nie i dlaczego.
(Czekałem na walke z Gary'm na końcu 'Gwiazd Ligii Sinnoh' lub początku 'Czerni i Bieli' w Alabastii, ale Ash był tam 5 minut i praktycznie już w pierwszym odcinku pojechał do Unova)
Gary jest nudny, przemądrzały i w ogóle bee...
Poza tym seria ''Czerń i Biel'' zaczyna wszystko od nowa, także nie ma szans na powrót Garry'ego (i dobrze!), bo jego funkcję przejął Trip, z czego się bardzo cieszę.
Krótko mówiąc: Garry = NIE.
Dziękuję.
Gary był najlepszym rywalem Asha. Przemądrzały, wredny, ale nie olewał przeciwników, no i ostatecznie okazało się, że przyjaźnił się z Ashem. Jednak nie chcę jego powrotu, bo dopadło do to samo, co Misty, z każdym następnym występem stawał się coraz nudniejszy i ostatecznie w DP nie było już w nim niczego, co mi się w nim podobało.
Powinien wrócić, gdyż w nowym regionie Asha żaden stary znajomy go jeszcze nie odwiedził.
(29.01.2012, 17:46)SecretAgent-Tad napisał(a): [ -> ]Powinien wrócić, gdyż w nowym regionie Asha żaden stary znajomy go jeszcze nie odwiedził.
Eee... What? Gary przecież pojawił się kilka razy w DP, May także...

A co do tematu - zagłosowałam, by wrócił, lecz najprawdopodobniej nie będą już chcieli wracać do takich wątków, więc prawdopodobieństwo jest małe.
Gary mógł by wrócić, ale nie jako rywal tylko ktoś z kim Ash podróżuje przez dłuższy czas, było by śmiesznie, różnice zdań Ash i Garry'ego by fajnie wyglądały, ale nie żeby na stałe byli w 1 teamie tylko tam kilka epizodów z 5 może 10
Tak, powinien.

I tak wszyscy wrócą w ostatniej serii, gdy się wszyscy spotkają ze wszystkich sezonów i to będzie największy sukces producentów, bo zarobią na tym tryliony Big Grin
oby był trylion sezonów ...

Nabitka, 20% na miesiąc

Skejcik8

tylko że w tedy to będzie koniec pokemonów jeśli tak zrobią

a do tematu , chciałbym żeby gary wrócił ,pokazał by swoje pokemony
Koniec Pokemonów już był przy Gwiazd Ligii Sinnoh, gdyż Czerń i Biel odcina się od wszelkich sezonów także powrót starych postaci jest tu niewskazany.
Garry do pokemonów = mega double facepalm. Tyle powiem.
(30.01.2012, 10:18)GordVadosska napisał(a): [ -> ]Koniec Pokemonów już był przy Gwiazd Ligii Sinnoh, gdyż Czerń i Biel odcina się od wszelkich sezonów

Po pierwsze koniec Pokemonów był już po Master Quest, gdyż to Advanced Generation był zupełnie nową serią. Po drugie, to że mówiono, że BW ma zupełnie nowy początek to nic nie znaczy, bo i tak (czy tego chcemy czy nie) jest to po prostu kontynuacja starych dobrych Pokemonów, czemu dowodzi masa powiązań do wcześniejszych serii m. in. Prof. Oak, Mama Asha, Pikachu i jego ataki, trofea Asha pokazane w pierwszym odcinku. Tak więc BW nigdy nie będzie całkowitym rebootem, zrozum to wreszcie. Zawsze, powtarzam, zawsze może być jakieś nawiązanie do przeszłości, jeśli tylko twórcom się tego zachce. Mogą sobie pierdyknąć Gary'ego, Misty, kogokolwiek, nikt im tego nie zabroni.

Gary mógłby wrócić, ale jeśli miałby być taką ciotą jak w DP to lepiej nie. Twórcy zepsuli jego charakter. Chcę go widzieć w anime, ale tylko wtedy gdy dalej będzie zadzierał nosa i drażnił Asha (nawet po przyjacielsku). Stary dobry Gary był najlepszy.
Gary może i wróci, ale epizodycznie. Jeśliby wrócił to chciałbym, aby jego charakter pozostał taki jak kiedyś. Szkoda tylko, że rywal nie powróciłby już jako rywal, tylko jako profesorek.
Gary nie wróci na pewno i dobrze, krótko mówiąc miał swoją chwile sławy na początku.
Początkowo myślałem że Gary wróci jeszcze do anime, po to aby zmierzyć się z Ashem jednak widząc że Black&White zresetowało całkowicie głównego bohatera, to teraz raczej już koniec nadziei na powrót wnuka Oak'a. A szkoda.. Confused
Szczerze jestem przeciwna powrotowi Garego do anime. On już niemalże stracił swój charakter- zrobił się zwyczajnie nudny. Już sam zdecydował się zostać badaczem pokemonów i porzucił trenowanie - więc nie powróci jako rywal.
Stron: 1 2 3