Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nasze teamy ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Eeee ... Nie znalazłem tego tematu ( WTF ?! Żeby tego nie było ... _^_ ...) Więc oto mój team( ja daje screenem) :
[Obrazek: 172.png]
Cool
Charizard
[Obrazek: Spr_3e_006.gif]
Poziom: 100

Charizard
[Obrazek: Spr_3e_006_s.gif]

Salamancer
[Obrazek: Spr_3e_373.gif]

Tyranitar
[Obrazek: Spr_3e_248_s.gif]
Poziom: 98

Dragonite:
[Obrazek: Spr_3e_149.gif]
Poziom: 97

Rayquayza
[Obrazek: Spr_3e_384_s.gif]
Poziom: 78
Do tej pory ludzie postowali swoje teamy tutaj. Nie widzę powodu żeby otwierać kolejny wątek, ale to niech już mod zadecyduje.
[Obrazek: scaled.php?server=15&filename=cardra.png&res=medium]
1. Quilava
2. Gallade
3. Crobat
4. Milotic
5. Tropius
5. Pachirisu
Lapras, Torterra, Houndoom, Muk, Steelix oraz Medicham, levle ~55 tuż przed E4 w Sacred Gold. Smile
Osobiście nie przeszedłem, ale jeśli miałbym wyruszyć, to na pewno chcialbym zeby one byly ze mna XD :
[Obrazek: 154.gif][Obrazek: 164.gif][Obrazek: 181.gif][Obrazek: 193.gif][Obrazek: 212.gif][Obrazek: 230.gif]
Screenshota nie mam, dlatego musisz zadowolić się tym:

[Obrazek: syriusz.145184]
Feraligatr, 72 poziom
-Surf
-Waterfall
-Hydro Pump
-Blizzard
[Obrazek: feraligatr.png]
Trzon drużyny i mój główny Pokemon. Za duży poziom zapłaciłem małym poziomem pozostałych Pokemonów (nici z wygrania ligi). Dopiero później udało mi się to jakoś nadrobić. Nieodłączny towarzysz na każdym jeziorze czy morzu.

Ho-Oh, 54 poziom
-Sacred Fire
-Fire Blast
-Extrasensory
-Ancient Power
[Obrazek: 250.png]
Może i Uber, ale to nie jest Wi-fi! Mimo tego aż tak dobry nie jest. Bazuje on na fizycznym ataku a ruchy ma specjalne. No i Sacred Fire! W przeciwieństwie do innych potężnych ognistych ataków, jego celność aż tak zła nie jest.

Gyrados, 40 poziom
-Aqua Tail
-Dragon Dance
-Whirlpool
-Hyper Beam
[Obrazek: Spr_4h_130_m_s.png]
Tak, tak wersja Shiny. Jego poziom jakoś mnie nie zachwyca ale zawsze coś. Ale po co on kurka uczy się Hydro Pump poprzez poziom?! Przecież nie jest dobry w specjalnym ataku! Na szczęście Aqua Tail ratuje wszystko

Crobat, 51 poziom
-Fly
-Poison Fang
-Mean Lock
-Air Slash
[Obrazek: crobat.png]
Przez długi czas siedział w Day Care. Gdy go odebrałem był potężny ale był nadal Zubatem. Szybko ewoluował w Golbata a później w Crobata. Zamiast Haze dałem mu Fly. Chociaż Haze to przydatny atak, to potrzebowałem kogoś do latania. W końcu kto by chciał latać przez całe Johto i Kanto, z 20 poziomowym Pidgeottem!

Magneton, 50 poziom
-Discharge
-Mirror Shot
-Lock On
-Magnetic Rise
[Obrazek: 082.png]
Złapałem Magnemita w strefie safarii. Ewolucja w końcu nadeszła. Naprawdę cieszy mnie ten Pokemon. Chyba jedyny przyzwoity stalowiec specjalny. Czekam aż się nauczy Flash Cannon. Puki co nacieszę się Mirror Shot.

Szósty członek bywa różny.

Jest to moja pierwsza drużyna. Heart Gold to była moja pierwsza gra Pokemon. Mam do niej masę sentymentu. Zapis przetrwał do dziś.