Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Zespół R
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
W regionie Unovn nawet Team Rocket, znany jako Zespół R wydaje się groźniejszy. Te stroje Wink Ale jednak nadal tacy z nich łowcy pokemonów, jak z misty brockBig Grin Jedno jest pewne : Meowth się nie zmienił. Uff
A oto pytanie: Który strój wg. was jest lepszy(który do nich bardziej pasuje)?
[Obrazek: 50922944.png]
Tyle o ile z twarzą Jamesa (z tych nowych serii) jestem w stanie się oswoić, o tyle z twarzą Jessie nie.
Ale co do strojów : Sądzę, że Biały strój bardziej do nich pasuje.
W czarnym wygladali nareszcie jak członkowie TR, bo tyklko oni nosili biale stroje. Jednak to ich wyrozniało, a w nowych są tacy niewyrozniajacy sie
Stroje nic im nie pomogą. I tak będą wiecznymi nieudacznikami, znajdując się na samym dnie Zespołu R. Patrząc na stroje myślę, że w białym bardziej pasują.
(15.05.2011, 23:11)Grey12 napisał(a): [ -> ]Stroje nic im nie pomogą. I tak będą wiecznymi nieudacznikami, znajdując się na samym dnie Zespołu R. Patrząc na stroje myślę, że w białym bardziej pasują.

No to się głęboko mylisz.
(15.05.2011, 23:11)Grey12 napisał(a): [ -> ]Stroje nic im nie pomogą. I tak będą wiecznymi nieudacznikami, znajdując się na samym dnie Zespołu R. Patrząc na stroje myślę, że w białym bardziej pasują.

No właśnie, nie wiem jakim cudem ale w ogóle nie masz racji. Podczas wykradania meteorytu pokazali światowa klasę i w związku z tym można stwierdzić że to jakieś magiczne stroje badactwa, cuś jak czapka niewidka. Definitywnie czerń.
(16.05.2011, 9:44)Maddox napisał(a): [ -> ]

No właśnie, nie wiem jakim cudem ale w ogóle nie masz racji. Podczas wykradania meteorytu pokazali światowa klasę i w związku z tym można stwierdzić że to jakieś magiczne stroje badactwa, cuś jak czapka niewidka. Definitywnie czerń.
A tym samym jeszcze ani razu nie błysnęli Wink Ale także teraz znów są w białych strojach i też nie błyskają.
W białych robią "Heila"Smile
Jestem za czarnymi, przynajmniej nie wyglądają jak cioty, chociaż to też przez zmiany w twarzach.
Możliwe, że w białym lepiej się prezentują, ale mi bardziej podoba się czarny. Przez 13 sezonów ten stary mi się już przejadł, ale wygląda na to, że znowu wrócił. W czarnym faktycznie wyglądają poważniej, kolor bardziej oddaje "czarne charaktery".
Jakby byli na samym dnie to nie dostaliby takiej misji jak ostatnio. Do niedawna też myślałem, że Giovanni nawet już o nich nie pamięta, ale widocznie zmieniło się to z tym raportem o którym mowa w ostatnim odcinku sagi DP.
Białe to była klasyka, od początku serii tak więc ciężko się będzie przestawić, ale te czarne nie wyglądają najgorszej. :)
Cóż- Jak to powiedział escony, białe to klasyka, ale czarne czadersko wyglądają. Big Grin
Jeżeli chodzi o sam wygląd to dla mnie biały strój jest oczywiście lepsze. Jeżeli chodzi o styl zachowania to on jest dużo lepszy, gdy mają czarne stroje...Big Grin
Do białych jestem przywiązana, ale muszę przyznać, że czarne wyglądają lepiej... mogliby jeszcze jakiś strój dla Meowth'a wymyślić, byłoby urozmaicenie Tongue
Żeby nie wyjść na rasistę to powiem że czarne. Białe już mi wychodzą czaszką, za dużo razy były. No i symbolizują mi czasy kiedy to byli zwykłymi kretynami...
A czarne dodały im powagi i skrytości. W nich mieli najlepsze akcje. I ogółem lepiej pasują.
Ja, podobnie jak Legends, również jestem za czarnymi strojami. Wybór mój ma jeden prosty argument - zdecydowanie bardziej widzę Team Rocket jako porządnych mafiozów, którzy potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji aniżeli trójkę kretynów, których chelebem powszednim było poświęcanie niebotycznych pieniędzy na tworzenie maszyn, by złapać jakiegoś Pikacza, zamiast przeznaczyć kasę na coś sensownego ;_;
Poza tym, w BW Rocketsi zdecydowanie mają o wiele więcej klasy niż we wcześniejszych seriach, stąd mój wybór.
Stron: 1 2 3 4