Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Trading Card Game: Sword & Shield - Darkness Ablaze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Osiemdziesiąta dziewiąta podstawowa anglojęzyczna seria tematyczna Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Pokémon i trzecia odwołująca się do gier Pokémon Sword (pol. Pokémon Miecz) i Pokémon Shield (pol. Pokémon Tarcza) nazywać się będzie Pokémon Trading Card Game: Sword & Shield - Darkness Ablaze (pol. Kolekcjonerska Gra Karciana Pokémon: Miecz i Tarcza - Płonąca Ciemność).

[Obrazek: 76811525fa9904741967daa530c544894df9e82b...fcad35.jpg]


Tak jak w poprzednich dwóch seriach z regionu Galar w tym secie również znajdziemy karty przedstawiające gigantyczne Pokémony przybierające formy Dynamax oraz Gigantamax znane dotąd jedynie z gier Pokémon Sword (pol. Pokémon Miecz) i Pokémon Shield (pol. Pokémon Tarcza) nazwane jako "Vmax" (formy "Vmax" mogą ewoluować z kart Pokémonów "V"). Znajdziemy tam również nowe Pokémony znane jedynie z regionu Galar oraz nowe galariańskie formy znanych dotąd Pokémonów. Najciekawszymi dotychczas ujawnionymi kartami z pewnością będą takie Pokémony jak: Eternatus (największy dotąd znany Pokémon - większy nawet od Wailorda!), Eternatus w wersji Gigantamax, Charizard w wersji Gigantamax, Salamence w wersji Dynamax, galariański Slowbro, galariański Sirfetch'd, galariański Darumaka czy galariańskie Darmanitany. Łącznie seria zawierać będzie aż 201 kart (12 z nich to karty ukryte). Premiera już 14 sierpnia!

[Obrazek: 212529586a76eddcdf22ea373e6784a1f869de25...b97dd8.jpg]


Karty w Polsce będzie można kupić w dedykowanych sklepach karcianych (także internetowych). Niestety po wycofaniu się z Polski sieci sklepów Tesco i zastąpieniu ich sklepami Netto, zostaliśmy pozbawieni jednego z miejsc w których były dostępne karty. Pokémonową karciankę kupimy natomiast w hipermarketach Auchan. Znajdziemy ją również w sieci salonów Empik.
>Gigantamax Salamence
Widzę sercem, oczy zawodzą.
Ale to po prostu dynamaxowany Salamence. Więc pisanie "w wersji gigantamax" jest błędne tak czy siak.
OK, zmieniłem na Dynamaxa. Dzięki za wskazówki!
A bo nowy jestem w środowisku graczy karcianych, to że w Łodzi są pootwierane jeszcze Tesco to nie znaczy że znajde w nich karty, tak?
Może jeszcze jakieś znajdziesz, ale raczej nie licz na nowe sety.