Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Drugi numer oficjalnego magazynu Pokémon już jest!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już teraz możesz mieć nowy numer kwartalnika "Pokémon. Trenuj ze mną". Czasopismo dostępne jest na terenie całej Polski. Za cenę 12,99 zł otrzymasz 36 stron ciekawostek ze świata Pokémonów, plakaty (w tym numerze startery z regionu Galar i wspaniały Charizard!), wskazówki do gier wideo i gry karcianej, pomysły na Poké-gadżety, łamigłówki, historyjkę na podstawie anime Pokémon oraz konkurs rysunkowy w którym możesz wygrać oryginalne figurki Pokémonów.

Dodatkowo w najnowszym numerze dostaniesz Poké-naklejki oraz mini saszetkę oryginalnych kart "Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Pokémon" z najnowszego dodatku "Sword & Shield: Rebel Clash" (pol. "Miecz i Tarcza: Starcie Buntowników"). W boosterze możesz znaleźć najnowsze Pokémony z regionu Galar (w środku znajdują się trzy karty oraz broszurka informacyjna w języku angielskim)!

[Obrazek: 3860657193145031d05c0aaadb8005dc4c58e1ff...0ccf39.jpg]


Czasopismo ukazuje się nakładem wydawnictwa Blue Ocean Entertainment, znanego m.in. z publikacji czasopism poświęconych klockom Lego. Więcej informacji na temat "Pokémon. Trenuj ze mną" znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej czasopisma. Kolejny numer ukaże się w kioskach 27 sierpnia 2020 roku.
Co w nastepnym numerze?
Ale super plakat z Sobble Big GrinDDD Trzeba będzie znaleźć w jakimś kiosku xD
Ma ktoś może odsprzedać 1 numer? Dopiero zobaczyłem, że taki magazyn istnieje :/
Gdyby w Waszych kioskach nie było już nowego numeru to można go zamówić za opłatą do domu lub bezpłatnie do odbioru w dowolnym salonie Empik. Link: https://www.bestsellery.empik.com/pokemo...19,prasa-p
Archiwalnego numeru niestety już chyba nie ma w sprzedaży. Możesz jednak zapytać, wysyłając e-mail do wydawnictwa: redakcja@blue-ocean-polska.pl