Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Legendarne Pokémony znów w McDonald's!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W restauracjach McDonald's a dokładniej w zestawach Happy Meal na terenie całej Polski pojawiły się kolejne zabawki z Pokémonami! Seria pojawiła się już kiedyś w polskich restauracjach McDonald's. To dobry moment, żeby uzupełnić kolekcję zabawek i kart, jeżeli nie złapaliście jeszcze wszystkich!

[Obrazek: 1868903683a0dcde2ef17e39688fe2789f9f3b8a...04c259.jpg]


Seria liczy 6 ruchomych figurek oraz 12 promocyjnych kart pokémonowej karcianki (karty są dodawane losowo do każdej zabawki). Zabawkę można kupić oddzielnie w cenie 6 zł. Pokémony, które znajdziesz w McDonald's to: Latias, Dialga, Thundurus, Tornadus, Zekrom oraz Reshiram. Niestety tym razem w serii zabrakło Latiosa i Palkii, które były we wcześniejszym wydaniu serii w Polsce (strona internetowa pokazuje 8 zabawek, jednak w McDonald's nie dostaniemy 2 z nich - napisz w komentarzu jeżeli w Twojej restauracji McDonald's jest inaczej). Nie znajdziemy również Kyogre i Groudona, które nigdy nie wyszły w Polsce a pojawiły się w tej serii w niektórych krajach. Natomiast na kartach specjalnej promocyjnej serii Pokémon Trading Card Game są: Growlithe, Psyduck, Horsea, Pikachu, Slowpoke, Machop, Cubone, Magnemite, Dratini, Chansey, Eevee i Porygon. Więcej informacji na temat kolekcji znajdziesz na oficjalnej stronie McDonald's Polska w zakładce Happy Meal.

[Obrazek: 09196484cedcd9edcb3c655e4a2fe0aea816ef58...c28d2d.jpg]
Idealny moment. Brakuje tylko Zubata z Pokerusem.
KURDEEEEEE chciałbym Reshirama i Thundurusa a mcdonaldy to otwarte są? chociaż najlepiej i tak do mcdrive w aktualnej sytuacji
Aktualnie w grę wchodzi McDrive lub w niektórych miastach McDelivery.