Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Złap je wszystkie w McDonald's!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już są! Od 7 lutego w restauracjach McDonald's a dokładniej w zestawach Happy Meal na terenie całej Polski pojawiły się nowe zabawki z Pokémonami!

[Obrazek: 199921821c33012c5e9ddcd99ed5644c235e7650...c5e293.jpg]

Tym razem wiadomość ucieszy nie tylko fanów Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Pokémon (McDonald's przyzwyczaił nas, że do każdej zabawki ze świata Pokémonów dodaje specjalne karty promocyjne - tak jest i tym razem!), ale również wielbicieli tak bardzo popularnych w naszym kraju Pokémon Tazo! Najnowsza kolekcja ze świata Pokémonów to plastikowe żetony wraz z wyrzutniami w kształcie różnokolorowych Pokéballi.

Zabawa jest nowoczesną odsłoną klasycznej gry "papier, kamień, nożyce". Każdy z trenerów przed wysłaniem swojego Pokémona do walki ustala czy ma mieć symbol koła, kwadratu czy iksa (przekręcając swój żeton w odpowiednią stronę) po czym trenerzy strzelają do siebie krążkami (koło pokonuje iksa, iks pokonuje kwadrat a kwadrat pokonuje koło). Osoba, której symbol wygrywa - wygrywa walkę Pokémonów! Wyrzutnie to także doskonałe narzędzie do burzenia wież ustawianych z klasycznych Pokémon Tazo!

[Obrazek: 61085009bad87fda61c54f351296749104e4dd8f...bbc4c3.jpg]

Seria liczy 12 krążków i wyrzutni oraz 12 promocyjnych kart pokémonowej karcianki (karty są dodawane losowo do każdej zabawki). Dodatkowo do zestawu Happy Meal można dokupić drugą zabawkę w cenie 4 zł.

Kolekcja zostanie wydana partiami - po 6 różnych zabawek. Pokémony, które już teraz znajdziesz w pierwszej odsłonie to: alolański Meowth, alolański Exeggutor, alolański Dugtrio, alolański Sandshrew, Eevee oraz Caterpie. W kolejnej odsłonie pojawią się: Pikachu, Lapras, Onix, Magmar, Gastly i Mankey (o ile McDonald's zdecyduje się na wypuszczenie całej serii w naszym kraju). Dokładnie te same Pokémony znajdziemy w specjalnej promocyjnej serii Pokémon Trading Card Game. Więcej informacji na temat kolekcji znajdziesz na oficjalnej stronie McDonald's Polska w zakładce Happy Meal.
Widziałam to w niedzielę. Jeżu jakie badziewie. Byłam zdziwiona że chłopak kilka lat młodszy ode mnie to kupował. Jakby to były figurki, to chętnie bym zakupiła. Chyba że oni dają takie coś, tylko po to by im książeczki zachodziły ಠಿ_ಠ
Spokojnie... To zabawka dla dzieci - swoją drogą według mnie bardziej kreatywna niż zwykłe figurki.
Gdybyś była młodsza to sama byś się bawiła tymi żetonami - uwierz mi (przypomnij sobie tazomanię).
Ja kupuję i postaram się zebrać wszystkie - dam kiedyś swojemu dziecku - trzeba tworzyć nową armię Pokefanów. Smile
Chyba jedynie dla kart warto kupić bo sama zabawka to jakiś badziew.
Nie wiem... Mam jakieś wyobrażenie mcdonaldsowych zabawek i te żetony są jakoś takoś mało mcdonaldsowe. Już nie dało rady zapodać jakichś maskotek albo figurekz chińczyka odkupić?