Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Skoki narciarskie i... Pokémony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nietypowego wywiadu dla TVP Sport udzielił ostatnio bardzo popularny skoczek narciarski Piotr Żyła, znany ze swobodnego stylu bycia i nietypowych dla sportowców wypowiedzi.

Otóż popularny sportowiec przyznał, że razem z innym skoczkiem Dawidem Kubackim często grają w "Pokémony", a nawet stwierdził, że to właśnie gra w kieszonkowe stworki odblokowała jednego z nich i zaczął uzyskiwać lepsze rezultaty w sporcie.

Można się tylko domyslać, że Panu Piotrowi chodziło o współny produkt The Pokémon Company oraz Niantic, czyli bardzo popularną w ostatnich latach grę Pokémon Go.

Jak widzimy Pokémony wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością nawet wśród sportowców/celebrytów.

Poniżej zabawny wywiad TVP Sport z Piotrem Żyłą dotyczący ogromnej roli Pokémonów w przygotowaniach naszych skoczków.

Chyba pokażę to moim rodzicom xD Mamo tato patrzcie te Pokemony to na coś mi się przydadzą w życiu xD
No, i to jest news! Tego nawet na Serebii się nie znajdzie Big Grin A tak na serio, to Niantic powinien dostać Nagrodę Nobla za wyciągnięcie ludzi z domu. Szkoda jednak, że osoby w to grające wciąż słyszą hejt na ulicy, ale taka polska mentalność. Mam nadzieję, że Panowie z wywiadu nie odczują go w żaden sposób.

Cytat:Chyba pokażę to moim rodzicom xD
Obowiązkowo Tongue
Jakiś podrzędny news o niczym ważniejszy od season packa do SwSh. Brawo.
Piotr Żyła nawiązywał do tematyki Pokémonów dość często. Oto co opublikował w końcówce sezonu zimowego Big Grin
Dobre. Właśnie po taki kontent się tu zarejestrowałam hahaha