Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Wymiany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czesc wszystkim.
Tworze ten watek, aby latwiej mozna było dogadac sie w sprawie wymian.
Ja na przyklad chętnie wymienilbym sie za ekskuzywne poki ze Sword.
W zamian oferuje te z Shield. Smile
Z przyjemnościąSmile wysłałem wiadomość prywatnąWink
Mam do zaoferowania:

Snom
Ability: Ice Scales (HA)
Ball: Moon Ball
Egg moves: -
Nature: Modest
IVs: 31/x/31/31/31/31

Grookey
Ability: Overgrow
Ball: Poke Ball
Egg moves: Fake out, Growth
Nature: Adamant
IVs: 31/31/31/x/31/31

Ponyta
Ability: Pastel Veil
Ball: Premier Ball
Egg moves: Hypnosis
Nature: Jolly

Sinistea
Ability: Weak Armor
Ball: Dream Ball
Nature: Modest
IVs: 31/x/31/31/31/31

Rookidee
Ability: Big pecks (HA)
Ball: Premier Ball
Egg moves: Roost, Tailwing
Nature:Adamant

Bounsweet
Ability: Leaf Guard/Oblivious
Ball: Love Ball
Nature: Impish

Poszukuję:
Inne poki 5+ 31IVów, w ładnych ballach, z egg moves. Zwłaszcza: HA Applin, HA Hattene
Poszukuję kogoś z Shield, kto by mi pokazał Zamazentę w celu uzupełnienia wpisu w dexie Smile
~Nieaktualne
Witam szukam jednego gracza który pomoże mi w evolucji czuli poprostu wymiana poka moja rhydon na twojego po czym twojego spowrotem na mojego ktos chetny do pomocy ??
Znajdzie się ktoś dobry kto pomoże mi uzupełnić Dexa o Poki z numerami 155, 207, 262, 360 i 377 ? Najlepiej jeszcze dzisiaj
Posiadam pokemon shield i mogę wymianić swojego larvitara lub któregoś ze starterów za galar darumaka
Posiadam sword. Szukam starterow i exclusive z shield. Moj fc Sw-7365-2810-4420.
Ktoś z pokemon Shield ?? Posiadam Sword i szukam kogoś, kto chciałby powymieniać exclusivy ; D
Cześć! Szukam kogoś kto ma i oczywiście chciałby wymienić Eevee z formą Gigantmax. Oferuję Pikacza z giga formąSmile
Kończę pokedex w pokemon sword i poszukuje Zeraory

W zamian z ciekawszych rzeczy posiadam:

Ditto (4IV) Modest
Mew (Modest) – 2 sztuki
Sivally (Adamant)

Mogę też zaproponować rozmożenie każdego poka z wybraną naturą i 6(IV), posiadam wszystkie gry od yellow.
Mam, chętnie wymienię. Jak dalej aktualne, to wyślij mi priv, kiedy możemy ogarnąć temat.
Cześć.

Poszukuję ditto min 4 VI

Nie zalega komuś bo ma 5 lub 6 IV?
Czy mógłby mi ktoś pomóc zamknąć Pokedex ? Potrzebny Cottonee, Dhelmise i Arctovish
Dobra. Ja mogę pomóc. Mam cotonee, ale chciałbym żeby ktoś mi pomógł z trade Evo onixa
Stron: 1 2