Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Premiera Pokémon Sword i Pokémon Shield
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Premiera Pokémon Sword i Pokémon Shield - stream
W dniu dzisiejszym na całym świecie ma miejsce premiera gier Pokemon Sword i Pokemon Shield na konsolę Nintendo Switch. Serwis Pokemon Valhalla zaprasza na premierowe granie na żywo w grę Pokemon Sword, które od godziny 17:00 prowadzi vulpister.

W trakcie gry będzie możliwość nazwania złapanego Pokemona wybranym przez siebie pseudonimem! Oprócz tego odbędzie się giveaway, w którym będzie można zdobyć kod na 3 miesiące abonamentu w serwisie Nintendo Switch Online (idealny do grania w Pokemony ze znajomymi!), bon na 20 złotych do serwisu Google Play (idealny do przedmiotów i monet w Pokemon GO!), a także zestawy kart Pokemon z rozchwytywanej serii Hidden Fates! Jeśli uda się zebrać wystarczającą ilość widzów - do zdobycia będzie również voucher na 70 złotych do platformy Steam! Na pewno uda się w tej cenie wybrać niejedną ciekawą grę!

Jeśli chcecie być na bieżąco z nową generacją gier Pokemon - nie może was dzisiaj zabraknąć! Oglądajcie na żywo od godziny 17:00, na stronie twitch.tv/vulpister!
Zaraz... czy ten news nie powinien być w innym dziale - w końcu to reklama Tongue

A tak na serio - ja wiem, że vulpi chce się zareklamować, ale wpychanie takich rzeczy na główną stronę jest zwyczajnie niepoważne. Zwłaszcza, że to już nie pierwszy raz. To nie jest blog, więc coś takiego powinno się znaleźć na forum, a w newse jedynie informacja, że premiera miała miejsce. Taka jest moja opinia i proszę - nie bijcie Wink