Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Halloween w Pokemon GO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli jesienna aura zniechęca Was ostatnio do odpalenia Pokémon GO, najwyższa pora, żeby się przemóc - jeszcze tylko do 21:00 w piątek 1 listopada trwa halloweenowy event, w ramach którego otrzymuje się podwójne cukierki za łapanie, wykluwanie i przesyłanie Pokémonów do profesora Willowa oraz gier Let's Go, Pikachu! oraz Let's Go, Eevee!. To jednak nie wszystkie halloweenowe atrakcje - ich pełen wykaz w liście poniżej!
  • Więcej duchów i mrocznych Pokémonów na dziko, w jajkach i raidach. Wraz ze startem wydarzenia, w grze zadebiutował Yamask (dostępny także w wariancie Shiny).
  • Skoro o debiutach mowa - na dziko pojawia się Pikachu przebrany za Mimikyu, a w raidach pierwszego poziomu Bulbasaur jako Shedinja, Charmander jako Cubone oraz Squirtle jako Yamask. Wszystkie te stworki mogą być złapane w wersji Shiny, ale nie można ich ewoluować.
  • Darkrai pojawia się w raidach piątego poziomu - dzisiaj o 18:00 ostatnia godzina raidowa z tym mitycznym stworkiem w roli głównej.
  • Dostępne są wyjątkowe misje Field Research - m.in. za pokonanie członka Zespołu GO R nagrodą jest Yamask, a za trzy "excellenty" pod rząd: Golett!
  • Do końca trwania wydarzenia można uaktywnić Special Research A Spooky Message 2019 - dostępny również dla tych, którzy brali udział w jego zeszłorocznym odpowiedniku. Główną atrakcją jest tutaj ponownie Spiritomb i wszystko przebiega bardzo podobnie, jak ostatnim razem, inne są jednak niektóre nagrody na poszczególnych etapach - zamiast Duskulla można złapać Litwicka, zamiast Lickitunga - Sableye'a, Misdreavusa zastąpił Yamask, a część Silver Pinapów - Golden Razz Berry.

Halloween w Pokémon GO
Impreza halloweenowa się kończy, a wy dopiero piszecie? XD