Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pocket Monsters - informacje o nowej serii anime
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Podczas dzisiejszego odcinka anime ujawniono informacje o nowej serii Pokémonów, zatytułowanej po prostu Pocket Monsters! Ich podsumowanie oraz krótki zwiastun - poniżej!
  • Główni bohaterowie serialu to dwójka chłopców - Ash i zupełnie nowa postać o imieniu Go (ゴウ).
  • Ash ma 10 lat i marzy o zostaniu najsilniejszym trenerem Pokémonów. Jego partnerem jest Pikachu.
  • Go również ma 10 lat i dopiero rozpoczyna swoją przygodę. Jego celem jest schwytanie wszystkich stwórków, a w szczególności mitycznego Pokémona Mew, którego spotkał, gdy był mały. Jego partnerem jest Scorbunny. Został on zaprojektowany przez Kena Sugimori, gra go Daiki Yamashita.
  • Tak jak ogłoszono wcześniej, obaj bohaterowie będą podróżować po całym świecie.
  • Premiera nowej serii zaplanowana jest na 17 listopada, godzinę 17:30 (09:30 czasu polskiego zimowego) - tego dnia wyjątkowo wyemitowane zostaną dwa odcinki.
  • Będzie to pierwsza seria, do której muzyki nie będzie tworzył Shinji Miyazaki - w roli kompozytora zastąpi go Yuki Hayashi, znany z opracowywania muzyki do serialu My Hero Academia (który w Polsce był emitowany na antenie Polsat Games).

"Cześć, jestem Ash i mam 10 lat"
"Cześć Ash, ja też mam 10 lat"

Przepraszam, ale z uwagi na czas trwania animca mogę to skojarzyć tylko w jeden sposób.
"schwytanie wszystkich stworków"
ta, akurat :/ albo będzie to łapanie kilku na region jak zwykle, albo szybka scena i nigdy tych Pokemonów nie zobaczymy
Znaczy - to jest celem Go i zostało to oficjalnie ogłoszone. Nie spodziewam się, że będzie pokazane łapanie każdego jednego Pokemona, ale jakieś podsumowania pewnie co parę odcinków będą.
Fajna reklama Polsat Games, w której jest już coraz mniej contentu i z gier i z anime Tongue

Gdyby nie wcześniejszy leak, to może bym był zaskoczony. Na plus głos nowego protagonisty (Deku z BHA), ale i tak nie ma to dla nas znaczenia Wink
Ta zapowiedź to dla mnie takie "meh". Ani grzeje, ani ziębi. Wydaje mi się że temat zostanie potraktowany po łebkach. I serio bohater ma się nazywać Go? I musi być to akurat Mew? Nie może być Celebi albo Victini?
Dalej 10 lat? To co Rica wspominała, ze Ash ma trochę dojrzeć? Wygląda na to, że chodziło jej tylko o to, że znów będzie robić za lidera/mentora grupy z którą podróżuje, tak jak miało to miejsce w Kalos.
To ma być oddzielna seria dla głównego anime. Pozotaje czekać.
To prawda, Ertix. Hej, skoro w tej nowej serii wystąpią wszystkie Poki ze wszystkich regionów, to może pojawi się Porygon i jego ewolucje? Może wreszcie dadzą rolę temu trojgu Wirtualnych Pokemonów? Jeśli nie Ashowi z głównego anime, to może Ashowi z tej nowej linii czasu, albo chociaż temu trenerowi Scorbunny'ego?
Co za przypadek że celem tego nowego dzieciaka jest złapanie wszystkich poków - wprowadzają taką postać właśnie wtedy kiedy zamierzają wycinać poki z gier - ładnie sobie strzelili w kolano (znowu).
Ten chłopak to "żywa" reklama Pokemon Go Tongue

Jak go zobaczyłam to od razu pomyślałam o nim:
[Obrazek: 253px-XY_Youngster.png]
Cytat:Hej, skoro w tej nowej serii wystąpią wszystkie Poki ze wszystkich regionów, to może pojawi się Porygon i jego ewolucje? Może wreszcie dadzą rolę temu trojgu Wirtualnych Pokemonów? Jeśli nie Ashowi z głównego anime, to może Ashowi z tej nowej linii czasu, albo chociaż temu trenerowi Scorbunny'ego?
Nikt nie powiedział, że pojawią się wszystkie Poki. Zresztą, prawdopodobnie cel Go nawet nie będzie ogrywał większej roli, bo to trochę norma w anime. Ile razy Iris zrobiła cokolwiek, żeby zostać Mistrzynią Smoków, albo ile razy Brock trenował do zostania hodowcą? Pewnie se przypomną na kilka odcinków, że łapanie Pokemonów jest jego celem i tyle.
Ash w trailerze mówi ze chce zostać najsilniejszym trenerem, nie mistrzem, tak? To oznaczałoby, że wszystkie pokémony, które złapał w poprzednich odcinkach dalej posiada? Czy jest to całkowicie inne anime z Ashem, który posiada only Pikachu?
Wydaje mi się, że jest to całkowicie inne anime. Styl w którym jest rysowany ten plakat wskazuje, że będzie to historia alternatywnego Asha z M20 i M21. Gdyby to rzeczywiście była część głównej serii odbywałaby się całkowicie w Galar a nie na całym świecie. Poza tym jak na główną serię "Pocket Monsters" jest stanowczo za krótka (biorąc pod uwagę, że ta druga data najprawdopodobniej oznacza zakończenie serii).
Brzmi ciekawie, ale nie wiem, czy nie wolałbym czasem zupełnie nowego głównego bohatera. Nie linczujcie mnie - po prostu powiew świeżości byłby chyba spoko Smile
wiekszosc ludzi chce odejscia asha wiec sie nieboj
Stron: 1 2 3 4