Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wszelkie pytania i problemy dotyczące gier prosiłbym składać w tym temacie ^_^

Od teraz będę kasował wątki z prośbami o pomoc w grze poza tym tematem.
Cześć mam problem nie mam pomysłu jakiego ognistego poka włożyć do teamu.
Podaj swój team Tongue

Tak ogólnie polecałbym Arcanine'a(ExtremeSpeed+FlareBlitz+...IronHead?+...), Ninetalesa z nie-starterów i nie-legend.

Ze starterów Typhlosiona of cors (Eruption+Flamethrower/LavaPlume+FocusBlast[TM]). Chociaż Charizard (Atk - Fly+FlareBlitz+DragonClaw/Outrage; Sp.Atk - Flamethrower+AirSlash+SunnyDay+SolarBeam/FocusBlast) też dobry.

Z legend Ho-Oh (Sacred Fire+Sunny Day+Recover+Fly na przykład), bo Entei nie ma dobrych Phys. ataków.
Mam pytanie czy mogę wymieniać się pokemonami w HG z PT.
Tak ja mam soul silver i mi to się udało.
Co to Wonder Card i jak go zdobyć / do czego służy ?

Chodzi mi o Wonder Card który trzeba zdobyć w ilości 2 aby dostać event z Latias/Latios
Maksymalnie 2 (tzn. że możesz nie mieć nawet żadnego). Otrzymuje się je właśnie z eventów. Chodzi o to, że jeżeli masz je 3, to nie dostaniesz kolejnego, dopóki jakiegoś nie usuniesz.

Tu masz coś o nich więcej: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Wonder_Card
Cytat:Maksymalnie 2

Ja jakimś cudem mam 3 :/
[Obrazek: cl449.png]Ja zawsze je usuwam jak tylko odbiorę przesyłkę z PokeMartu, więc tego problemu nie mam. Smile
W sumie one są potrzebne tylko aby pojawił się ten zielony Delivery Man w PokeMarcie.

A jakby ktoś nie wiedział jak się je usuwa to: wybierz "Mystery Gift" z menu -> opcja "Check Card" -> klawisz A -> z menu wybierasz opcję "Trash" (tak jest w d/p, ale tu powinno być podobnie)
Ważne jest tylko, aby nie usunąć danego Wonder Card przed odebraniem przesyłki od Delivery Mana, bo wtedy on znika.
Mam małe pytanie czy Red orb lub Blue orb można przenosić między grami? Chodzi mi tu o gry HG i SS. (za ewentualne błędy w nazwach z góry przepraszam)
Hey da sie spotkac lavitara w pokemon ss ??
Tak sprawdz na serebii.net dział safari zone
@edit
Jakby ktos ni wiedział to Lavitara w Mt.Silver mozna spotkac
Pozdrawiam

Wyrażaj się pełnymi zdaniami. Napisałeś 2 wyrazy, na których zrozumienie potrzebowałem kilka minut, a i tak nie mają one większego sensu (odpowiadasz sam sobie na pytanie?)
Przykro mi, ale to liczy się jako nabicie i dostajesz ostrzeżenie o wartości 1.
Czy zna ktoś odpowiedź. Czy Red orb lub Blue orb można przenosić między grami? Chodzi mi tu o gry HG i SS. (za ewentualne błędy w nazwach z góry przepraszam)
Red i Blue (tak samo ja i Green) Orb to Key Itemy i nie można dać ich do trzymania żadnemu pokemonowi, tym samym nie można ich, niestety, przesłać do innych gier.