Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Mam problem. Chciałbym połączyć się z Wi-Fi przez Pokemony HG. Kiedy próbuję się połączyć wyskakuje komunikat, że mam podłączyć się do komputera przez kabel USB. Czy da się jakoś połączyć bez tego kabla? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam Zbyś.
Aby połączyć się z Wi-Fi nie potrzeba kabla, jest to łączność bezprzewodowa.

Pierwsze pytanie: czy masz router, karte wi-fi lub Nintendo USB Connector?
Mam router.
Mam bardzo ważne pytanie, ale przejdę do sedna.
Przesłałem sobie do pokewalkera taurosa z pokemon SoulSilver, Ok tu jeszcze jest dobrze, ale potem chciałem go sobie odesłać i gdy się zapisywało wszystko, oki, ale tu jest problem bo ds w przed końcem mi się wyłączył Sad Sad . Co mam teraz zrobić??? Proszę o bardzo szybką odpowiedź, ponieważ pokewalk jest mi bardzo potrzebny!
W jaki sposób się wyłączył? Rozładowała się bateria?
lukaszkond, niestety tak Sad
Rozumiem, że w pokewalkerze nie masz taurusa. Włącz ds i sprawdź, czy nie masz go przypadkiem w boxie. Jeżeli ani w boxie go nie mam, ani w pokewalkerze, to znaczy że go już nie odzyskasz Sad
Czy w tej generacji, posiadanie przez jednego z rodziców(głównie ojca) ataku Dizzy Punch, zwiększa szansę na pojawienie się shiny?( G/S/C rzekomo tak było)
(29.08.2010, 17:18)Piesek napisał(a): [ -> ]Czy w tej generacji, posiadanie przez jednego z rodziców(głównie ojca) ataku Dizzy Punch, zwiększa szansę na pojawienie się shiny?( G/S/C rzekomo tak było)

Ekhem, że co proszę? Jakiś link do źródła by się przydał, choć i tak wygląda mi to na podpuchę.

W GSC dało się zwiększyć szanse na shiny jeśli rodzic/rodzice byli shiny. W 4tej genie jest z kolei Masuda Method. Ale Dizzy Punch? Pierwsze słyszę.
Czyli takie coś nie istniało? Cóż dobrze wiedzieć. A z tego co przeczytałem, to do Metody Masudy, to trzeba mieć pokemony z innych wersji językowych gry, co może właściwie odpaść.
Co do źródła, to niestety, ale nie pamiętam. Zresztą, możesz mi nie wierzyć, jeśli chcesz
Mam pytanie:
Jak zdobyć Leaf Stone w regionie Johto ?
Wiem że w Kanto można i znam metodę, ale istnieje opcja aby zyskać go wcześniej ?
Za pierwsze miejsce w bug catching contest lub w za rematch na route 34.
Też mi się wydawało że za Bug Contest, ale za pierwszym razem wygrałem Sun Stone, a za drugim... znowu Sun Stone - jest jakaś określona ilość zajęcia tego miejsca aby go zdobyć ?
W BCC kamienie inne niż Sun Stone przychodzą dopiero po dojściu do Kanto niestety.

IIRC na Leaf Stone przed ligą są dwa sposoby:

1. Dostać go w prezencie od trenerki na tej drodze z farmą Miltanków... Lass Dana chyba? Musisz oczywiście mieć jej numer telefonu.

2. Wygrać na PokeAthletonie. Tzn. uzbierać coś ze 3.000 pkt. i kupić w Athleton Dome. Nagrody zmieniają się z dnia na dzień, więc jeśli nie będzie tego co chcesz zmień date w DSie.

Osobiście polecam te drugą opcję ^^
Ja mam problem z romem Heart Gold.

Gram na swojej konsolce (DSi), mam Acekarda 2i. Kieyd grałem w Heart Gold, to po wyjściu z domu Mr. Pokemon (początek gry) to ekran zrobił się czarny, lecz muzyka leciała. Nie mogłem zrobić soft-resetu a jak zamknąłem konsolkę, muzyczka dalej leciała- zacięło się ^^
Później, kiedy biegłem do tego domku napotkałem pokemona w trawie- gra się zamroziła kiedy miała zaczynać się walka. Potem nie mogłem uruchomić gry, był biały ekran. Rom był Xenophobii chyba.
Czy gra ktoś w Heart Gold na konsolce i mu się nie zacina? Mógłby mi powiedzieć, skąd wziął rom?

A jeżeli nie, to jest jakiś sposób, żeby się nie zacinała? Np. jakiś patch...