Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak, jednak jeśli zrobisz tak w grach z 5 geny to możesz dostać kilku godzinnego bana na dream world.
Tak, jedyna tego konsekwencja jest 24..albo 12 godzinny ban na Dream World i mozliwosc przesyalania sobie pokow z jednej Geny do drugiej Wink
Ale ten ban to max 24h i tylko na dreamworld i przesyłanie pokemonow?
Z tego co z doswiadczenia wiem to tak Wink
[Obrazek: 60-rockybeach.png]

Musisz tam ustawić:
13 Plains Objects
17 Peak Objects

Po 100 dniach będą Gible na 44 lvl.
Po 100 dniach, a musze czekac czy zadziala zmiana czasu w ds'ie?
Musisz czekać 100 prawdziwych dni.
wie ktoś gdzie jest reaper cloth
Mt. Silver
Dobra, do rzeczy.
Jestem nowy na tym forum i jeszcze niezbyt ogarniam.
Ale chodzi mi o jedno: chcę nauczyć się wymieniać pokemonami/walczyć przez wi-fi.
Próbuję uzbierać cały pokedex w moich HG i jak na razie mam 433, więc szukam pomocy, gdyż potrzebne są mi są pokemony, których już sam nie jestem w stanie zdobyć.
Podaję mój numer GG: 48167001

Jeżeli ktoś byłby tak miły i wytłumaczył mi jak wymieniać się przez wi-fi to byłbym bardzo wdzięczny.
Do skompletowania pokedexu do Mewtwo (nie wiem jak fachowo nazwać) potrzeba mi jeszcze Kabuto i Omanyte (pierwsza forma w obu przypadkach) gdzie mogę je spotkać? - obydwie (!), a nie jedną z tych form...
W HG możesz zdobyć skamielinę Omanyte'a, a w SS Kabuto, żeby zdobyć obydwie będziesz musiał się z kimś wymienić. Skamieliny znajdziesz w kamieniach, na których używa się Rock Smash w Ruins of Alph.
No wiedziałem o tym, ale nigdy nie wypadała mi skamielina, a o wymianie tym bardziej nie ma mowy, nie mam jak... mi chodzi, np. czy jest w grze trener co by miał ze sobą te Poki,np. ponowna walka z liderem, albo jakiś przeciwnik na którejś z dróg... tylko aby do pokedexu mi dodało
Próbuj dalej, w końcu musi wypaść. Smile Mi też to zajęło trochę czasu; zanim znalazłam Dome Fossil wypadły mi chyba ze cztery Old Ambery i multum innych rzeczy.
Jeśli chodzi o jakiegoś trenera z Kabuto/Omanytem to niestety żadnego nie kojarzę, może ktoś inny pomoże. Podczas walki z Brockiem możesz zarejestrować Omastara i Kabutopsa, ale to też już pewnie wiesz.
Ewentualnie możesz próbować walczyć w Battle Frontierze, dopóki któryś z trenerów nie będzie miał tych Poków, których Ci brakuje, ale to będzie bardzo mozolna praca. :c
pogodzę sięjednak z faktem, że Kabuto/Omanyte nigdy nie spotkam, bynajmniej jednego Wink
Zacznę grać teraz w white 2 więc opuszczam forum