Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/P..._Shininess

Niestety, od III generacji wzwyż szansa na shiny dziecko z shiny rodzica jest taka sama jak na shiny dziecko ze zwykłych rodziców (gdy metoda Masudy nie wchodzi w grę) czy spotkanie dzikiego shiny. Tylko w II generacji dziecko po shiny rodzicu miało większe szanse być shiny, ale to był uboczny efekt ówczesnej struktury danych pokemonów (bycie shiny zależało wtedy od pewnych ukrytych wartości, które wpływają na statystyki i które są częściowo dziedziczne); w III generacji zmienili strukturę danych tak że bycie shiny zależy od zupełnie innych wartości i nie da się w ten sposób dziedziczyć.
(30.03.2013, 13:03)bidulek12 napisał(a): [ -> ]Czy jest możliwe przeżucenie sava z kompa z emu na SS na konsolce 3DS?

"Ot tak" się nie da. Ogólnie jest możliwe wgranie save'a na oryginalną grę, ale do tego potrzeba zewnętrznych sprzętów.
Czy mogę dać Dragonite'owi Fly ? Jaki moveset do niego ? Warto uczyć go Roosta ?
Dwa pytania, znaczy drugie i trzecie nie dla mnie, bom łania na łączkach zwanych movesetami.

Co do pierwszego pytanka, z racji jego konstrukcji - tak, możesz, gra pozwala. ^__^
Chodziło mi bardziej o to, czy opłaca się go tego uczyć, bo mimo wszystko to jednak HM i nie chcę zepsuć Drago ;/(jeszcze go nie mam narazie Dragonair 47lvl).
(23.04.2013, 15:56)Atlantic napisał(a): [ -> ]Chodziło mi bardziej o to, czy opłaca się go tego uczyć, bo mimo wszystko to jednak HM i nie chcę zepsuć Drago ;/(jeszcze go nie mam narazie Dragonair 47lvl).

Ponawiam pytanie. Już mam Dragonite na 55 lvl'u. Chciałbym znać moveset dla niego i czy warto dać mu Fly.
Poza tym chciałbym wiedzieć, na którym lvl'u mogę walczyć z Redem?
Mam taki team:
Dragonite 55 lvl
Tyranitar 56 lvl
Lapras 51 lvl
Magmar 51 lvl
Snorlax 51 lvl
Pidgeot 48 lvl - tylko że tego ostatniego się pozbywam i chyba wymienię na Metagrossa.
Witam.
Dziś zaczynam grać w Soul Silvery i chciałbym przerzucić pare poków z wersji Platinum.
Wiem, że mogę przerzucić save na PC tylko nie wiem co dalej...
Jest możliwość przesłania poków na nową grę ? Jeżeli jakoś przez wi-fi używając jednego DSa to chętnie posłucham jak Wink
Pozdrawiam
Wydaje mi się że mógłbyś użyć do tego GTSu. W Platinium wystawiasz stworka a w SSach odbierasz wyszukując go po lokalizacji wystawiającego.

Ewentualnie możesz poprosić kogoś o pomoc. On przesłałby sobie te stworki które chcesz mieć w SS a potem wysłał je tobie do tejże gry.
Co sądzicie o teamie:
1.Dragonite 55 lvl
2.Tyranitar 56 lvl
3.Lapras 51 lvl
4.Magmar 51 lvl
5.Snorlax 51 lvl
6. nie ma - myślę nad Metagross/Electabuzz/Heracross/Forretress.
Kogo wybrać na 6. miejsce?
Jaki moveset dla całego teamu ? O ile będę musiał podbić lvl pokom, żeby zjechać reda ? Smile
Na Serebii w pokedexie (na samym dole w statystykach) przykład. http://www.serebii.net/pokedex-dp/001.shtml

Jest
Max Stats
Neutral Nature

Max Stats
Neutral Nature

Max Stats
Beneficial Nature

Statystki dużo różnią się od siebie. Od czego to zalezy i co to w ogóle jest ?
Witajcie.
Expiłem Pineco przez Exp. Shara żeby go wyewoluować do Forretresa i wymienić u Stevena na Belduma. Przed wymianą jednak zapomniałem mu go zdjąć, a otrzymany Beldum go nie trzymał. Czy istnieje jakiś sposób by odzyskać tego Exp. Shara bądź znaleźć drugiego?
Zdobyć zawsze możesz przy pomocy Pokemon Lottery Corner w wieży radiowej w Goldenrod City - tam zresztą można zdobyć większą ilość Exp. Share. Poprawcie mnie jeśli się mylę. A co do odzyskania tamtego... chyba nie ma szans.
ekhę... Z taką oto sprawą się do was zwracam:

dzisiaj rano, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, mój Soulsilver'owy Pokewalker dokonał żywota. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć, czy mogę tak po prostu poszukać na allegro i kupić nowy Pokewalker, czy akcesorium to jest w jakiś sposób powiązane z konkretnym egzemplarzem gry?
Allegrowy będzie banglał bez problemu.
Czy mogę cofnąć zegar w ds'ie ustawić obiekty złapać wybranego pokemona i ustawić ponownie prawidłową datę bez żadnych komplikacji/uszkodzeń zapisu gry???