Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heh, dzięki i temat do zamknięcia.

Takie rzeczy do help center następnym razem. Sklejam z HC.
~Gonzo
Potrzebuje pomocy gram w heart gold'a od brata i usunolem mu save... szybko chce przejsc gre ale nie wiem jak . po pokonaniu misty musze odebrac machine part i jakis tikect jak? kto zrobic,i jak odebrac w Pawer Plancie chaer beam
Machine Part jest niewidzialny, znajdziesz go w lewym górnym rogu w Gymie w Cerulean niedaleko krzesła Misty.

Charge Beam możesz też znaleźć w Olivine City lub wygrać w loterii w Goldenrod (tylko środy).
a zeby mi ten grubas w Pawer Plancie dał charge beam to co musze zrobic?
Jak odnajdziesz i oddasz zagubioną część z elektrowni to wtedy TMa dostaniesz Smile
Ok mam Machine Part trzeba było grubasowi dacSmile dzieki za pomoc Smile

Mam jeszcze jedno pytanie w Saffron ziomkowi stracił sie poke doll polecialem do Vermilion i dałem mu tą zabawke a on mi dał pass a na filmie u kogos dał train ticket czy to to samo ?
Mam 3 pytanka/prośby odnośnie HeartGold.
1. Wytrenowałem Absola treningiem EV głównie na Unownach (1att i 1sp.att). Tym sposobem wymaksowałem Attack oraz niemalże sp. att, resztę (30+ EP) wrzuciłem w Speeda. Jego umiejętność to Super Luck, czyli większe szansę na critical hit. Chcę mu dać dodatkowo Scope Lens, by jeszcze bardziej zwiększyć szansę na critica. Zapomniałem o naturze, w tym przypadku jest ona bardzo niekorzystna (zwiększa def, obniża spd). Potrzebuję opinii jakiegoś poke-eksperta, czy opłaca się trenować takiego Absola do 100. Proszę mi także powiedzieć, ile będzie % szans na zrobienie critica przy takich sprzyjających warunkach (umiejka + item + atak typu Slash z wysokim ratio).
2. <ciach>
3. Potrzebny mi light ball od Pikachu, ma ktoś? W boxie Pikachu mam z 30 sztuk złapanych, a żadnemu z nich nie trafił się ani jeden light ball...
1. niewarto, krit: ok. 40%
2. zajrzyj do regulaminu, punkt o piractwie i emulacji.
3. daj jako pierwszego poka w party kogoś z umiejętnością Compoundeyes (np. Venonat), sprawia ona, że przeciwnik ma 50% szans na trzymanie przedmiotu, więc teoretycznie, już drugi spotkany Pikacz będzie miał Light Ball.

Wszystko dotyczące wymian i WiFi, w dziale wifi, tak na przyszłość Wink
Mam problem!! Niedawno znalazłem Pokemon SS w szafie Blush i gdy włączam odpala sięConfused Ale zamiast tej Lugi itp. pojawia się niebieski ekran, biała ramka i jakiś napis. Co mam zrobić ??
...

Jaki napis? Masz pewność, że to oryginalna gra?
Oczywiście! Nie jestem hackerem! Czekaj Ds -a nie moge znaleść

Ok mam: "The save data could not be accessed.

Please turn the power off and reinsert the DS Game Card"
Jeśli faktycznie to oryginalna gra spróbuj ją odpalić na innym DS'ie. Jeżeli nie zadziała to prawdopodobnie gra jest uszkodzona (z tego co wyczytałem na zagranicznych forach).
A może filmik zrób komórką, to byśmy wtedy zobaczyli jaki masz problem?
Sprawdź czy styki w konsoli i na kartridżu są czyste, skoro gra leżała w szafie to mogły się zakurzyć.
tak jak wyzej, sprawdz, czy nie jest zakurzona, mozesz podmuchac, ale delikatnie, aby nic nie uszkodzic (chociaz kartridze nds sa dosyc wytrzymale ; DD ). jak nie dziala, to prawdopodobnie wsadzales te gre nie wiadomo gdzie ;o ale poprobuj. mialem podobnie z NSMB, musialem podmuchac, wkladac i wyjmowac kilka razy z napedu ds, az zadzialala.