Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,mam pytanie jakie pokemony wytrenować ,aby łatwo było pokonac ligę?
Może takie, które lubisz? Smile Każdy inaczej buduje swój team. Stawiam stówę, że ile jest osób na tym forum, tyle będzie różnych odpowiedzi. Nie polecę Ci całej szóstki, ale na pewno polecę Ci trenować swojego startera, którego dostałeś na początku gry. Wszystkie trzy (Feraligatr, Typhlosion, Meganium) nieźle się prezentują przeciw różnym typom Pokemonów.

Łatwo pokonać ligę, hm...
Duch na Willa, Psychiczny na Kogę, Latający na Bruna, Robak na Karen, Lodowy na Lance'a
Co trzeba zrobić, gdy mam już 4 odznaki w Kanto, a w Lavender Town w wieży radiowej jest chyba Team Rocket?
W tej wieży w lavender są pokemony duchy , które możesz zobaczyć tylko gdy zdobędziesz przedmiot , który znajduje się w bazie team rocket ( wejście do tego miejsca jest w kasynie w mieście w którym zdobyłeś 4 odznake, tam musisz pokonać członka team rocket , który stoji obok obrazka na ścianie) . Po zdobyciu tego przedmotu pokonujesz ducha , który blokuje schody na ostatnie piętro tej wieży , tam pokonujesz kilku członków team rocket i rozmawiasz z dziadkiem który tam stoji. Po rozmowie teleportuje cię do jego domu i wręcza ci on Poke Flute ( dzięki temu możesz obudzić snorlax'a). A żeby dostać się do miasta gdzie jest 5 odznaka musisz kupić wode w automacie , który jest w markecie (ten największy market w grze) na ostatnim piętrze i dać strażnikowi który blokuje wejścia do zupełnie nowego miasta.
Jaki ostatni atak poznaje Pikachu?
(12.02.2012, 21:40)ciastko napisał(a): [ -> ]w bazie team rocket ( wejście do tego miejsca jest w kasynie w mieście w którym zdobyłeś 4 odznake, tam musisz pokonać członka team rocket , który stoji obok obrazka na ścianie)

Czyli w którym? Bo nie wiem.
Jeśli chodzi ci o miasto to Celadon City
Lalilorn wejdź na serebii.net tam sobie zobacz
Tylko, że nie widzę tam żadnego członka team rocket.
Witam,mam pytanie czy oplaca się łapac i trenowac red gayardosa?Czy mozecie mi polecic jakiegos dobrego wodnego pokemona? Gram w SS i mam 4 odznaki
Opłaca się łapać, ponieważ poznaje on Hydro Pump i może poznać smocze ataki.
Lepszy jest Milotic. Za Gayardosem w ogóle nie przepadam. Już wolę Cloystera...
Mógłby mi ktoś odpowiedzieć?
Witam,mam pytanie odnośnie safari zone.Chciałbym złapac gibla i wiem ile i jakie ozdoby rozstawic,ale ile trzeba prawdziwych dni czekac aby się gible pojawił,poniewaz jest napisane 100 dni,i czy mozna to jakos przyspieszyc.Z góry dziękuje za odpowiedz
skoro wiesz, to je rozstaw. Nie da rady przyśpieszyć tego.
A ile to bedzie normalnych dni?