Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A jak mam coś takiego:
"Kanto. Arrived at Lc. 13."
Dodam że to jest Chalizard na 100 poziomie z 22 sierpnia 2009
To jest to shakowane czy nie? Bo o Torteri się domyślam. Ale nie bardzo wiem jak mam zinterpretować to.
(12.07.2011, 10:12)nitras napisał(a): [ -> ]A jak mam coś takiego:
"Kanto. Arrived at Lc. 13."
Dodam że to jest Chalizard na 100 poziomie z 22 sierpnia 2009
To jest to shakowane czy nie? Bo o Torteri się domyślam. Ale nie bardzo wiem jak mam zinterpretować to.

pewnie ktoś przesłał sobie przez pal park na 13 levelu charmandera.
Czy Sudowoodo na Route 36 zawsze jest female?
Nie zawsze mój jest Male.
ma losową płeć
szansa 50% na samca 50% na samice.
Ja trafiłem 3 razy pod rząd na female dlatego pomyślałem, że może ten procentowy podział nie ma zastosowania w przypadku walki przez interact ale jak widać byłem w błędzie Smile
a pomyśl sobie co jest, jak szansa złapania samca wynosi 85% a samicy 15%... proponuję Tobie sprawdzac zawsze dane miejsce + pokemona na bulbapedii, tam masz encounter rate'y i rozkład płci procentowy.
(12.07.2011, 19:42)Mish napisał(a): [ -> ]a pomyśl sobie co jest, jak szansa złapania samca wynosi 85% a samicy 15%... proponuję Tobie sprawdzac zawsze dane miejsce + pokemona na bulbapedii, tam masz encounter rate'y i rozkład płci procentowy.

ja moje znalazłem w valhala pokedex
Jakie są zasady oceniania Pokemonów w Bug Catching Contest? Dlaczego raz wygrałem konkurs łapiąc Nincadę i jednocześnie pokonując Scythera i Pinsira, a innym razem łapiąc Scythera nie załapałem się na podium obstawionym kolejno Weedle, Paras, Venonat? Czyżby to była loteria?
to nie loteria tylko ilość punktów złapałeś tylko scythera czy jeszcze coś?
nie. Punkty przyznawane są na podstawie statów złapanego poka. Jest jakiś przelicznik 1 IV = x pkt. Ogólnie suma IVów mnożona jest przez jakąś wartość.
Scoring (z bulby):

Scoring

The score earned for a given Pokémon in Generation IV is the sum of the following:

The level of the Pokémon relative to the maximum that can be found in the contest (eg. before the National Pokédex, the value for Paras would be 17, but after the National Pokédex, this would be 34), as a percentage
The Pokémon's IVs relative to the maximum (186), as a percentage
The Pokémon's health relative to its maximum, as a percentage
A rarity factor, either 60 (Caterpie, Metapod, Weedle, Kakuna, Wurmple, Silcoon, Cascoon, or Kricketot), 80 (all Pokémon not mentioned), or 100 (Scyther and Pinsir)

Other factors, such as shininess, do not affect the outcome.
Chciałbym ewoluować swojego Sunkerna ale nie mogę znaleźć sunstone.
W pokethlonie podobno można go dostać ale jest tam tylko fire,leaf,water,thunder stone , metalcoat i kingrock.Help!
jesteś przed national dexem? Można go wygrać w bug catching contest.