Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Włączasz go i klikasz i trzymasz nań myszką. Gdy coś będzie w pobliżu zacznie ci pikać i pojawi się kropka na radarze.
Żeby przetransportować do soulsilvera poki z ruby obie wersje muszą być np. z USA czy tylko muszą mieć te samą wersję językową?
ta sama wersja językowa tj. USA/PAL
muszą być te same językowo, a nie regionalnie - mój europejski emerald ENG smiga pięknie z Platinum USA
A ja mam pytanie. Czy aby dostać Jade Orb muszę mieć równocześnie oba pokemony (Groudona i Kyogre) czy jeśli wymieniłem załóżmy Groudona na Kyogre i mam oba w dexie to dostanę Jade Orb?
musisz mieć oba Smile
Witam.
Jakie dobre ataki dla Dragonite ??
http://www.pokemony.com/pokedex/poke.php?poke=149 Tu masz wszystkie informacje o nim.
A dobre ataki to zależy przeciwko komu, i czy ma się sam uczyć(leveling) czy nie.
Dragonite:
Dragon Dance
Outrage/Dragon Claw
Rock Slide/Fire Punch
Aqua Tail/Earthquake
nitras- nie jestem taki głupi żeby sobie znaleźć ataki.
klimuk777- dzięki Ci bardzo.

Z twojego postu wynika że tylko głupi potrafi sam dobrać ataki.... A ataki Dragonite są uzależnione od tego pod jakich przeciwników chcesz go przygotować, jak piszesz pytanie to je sprecyzuj a nie oczekuj że ludzie będą wymieniać wszystkie możliwe movesety dla każdego poka. Te forum ma pomóc graczom a nie całkowicie ich wyręczyć.
Nie wiem szczerze czy będzie to banalne pytanie czy nie... Ale jak mogłabym się dostać do Pokethlon'u? Bo na prawdę nie wiem jak się za to zabrać T.T
Pokethalon jest obok parku z owadami.
Idź z Goldenrod w górę dojdziesz do dużego budynku w budynku skręć w lewo. I jesteśmyBig Grin
A ja mam inne pytanie.
Gdzie najszybciej wyleveluje moje poki?
Na lidze
A jeśli chodzi ci tylko i wyłącznie o trawę/jaskinię to polecam Mt. Sliver Smile
Najlepiej szukać takich miejsc, gdzie dzikie pokemony mają duże poziomy, ale też możemy je pokonać w miarę szybko (najlepiej jednym ruchem). Dla przykładu ja np. w Platinum zawsze w trakcie rozgrywki spędzam dłuższą chwilę na treningu poków na Route 214 i Iron Island. Uwielbiam Gravelery i Rhyhorny - dawają dużo doświadczenia, jako że to drugie formy (Rhyhorn akurat nie, ale też daje kopa) , a poki trawiaste i wodne szybko się z nimi uporają. W HG/SS jeżeli chcesz trenować poki od niższego poziomu np. 20 to musisz szukać odpowiednich poziomów. Dobrze trenuje się na Victory Road... do Mt. Silver jeszcze nie doszedłem (Crash) więc nie wiem jak sytuacja tam wygląda. Ale na lidze naprawdę też sie da.