Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Sirfetch'd oficjalnie ujawniony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W specjalnym filmiku zamieszczonym na oficjalnych pokemonowych kanałach YouTube pokazano światu Sirfetch'da - Pokémona o typie walczącym, w którego ewoluują Farfetch'dy zamieszkujące region Galar, które stoczyły wiele trudnych bitew. Nowy stworek dostępny będzie tylko w grze Pokémon Sword. Wideo, o którym mowa - poniżej!

Sirfetch'd może poznać nowy potężny atak Meteor Assault (Meteorowy Szturm), po użyciu którego stworek nie będzie mógł nic zrobić w następnej turze.
No tym razem pojechali. Cwaniak z patykiem poru stał się jeszcze bardziej cwańszy z patykiem poru, tarczą z zielonej kapusty oraz kolejnym wariantem Giga Wstrząsu na deser. Może jeszcze niech dadzą mu hełm ze szpinaku oraz zbroję piersiową z jemioł i mamy królewskie danie Galaru. A tak ogółem 9/10 za jego wygląd.
Poczekaj aż ujawnią ekskluzywną regionalną formę dla Shield Tongue - ciekawe którego poka wezmą (może zajmą się Taurosem lub Dunsparce Tongue ).
W sumie mamy co chcieliśmy - od kilku generacji fani proszą o ewolucję kaczora.
pojechali po bandzie. Tyle zachodu z revealem byle tylko jego ujawnić...

Generalnie mocny zawód, ale sam pok wporzo. Gorzej, że jak na razie więcej galariańskich form mi się podoba niż samych "nowych" poków, a zasadniczo już 100% potwierdzony leak nie daje mi zbyt wielkiej nadziei na zmianę. Pożyjemy, zobaczymy.
I to zadecydowało o moim wyborze wersji. Szczerze - mega mi się podoba ta nowa forma. Czekam z niecierpliwością!
Szczerze liczyłem na jakąś nową wersję Cubone'a- Alolan form był kozacki. Może w nowym video coś ciekawego jeszcze pokażą Wink
@UP

Cubone nie ma wersji regionalnej tylko MarowakSmile
Raczej nikt z pokazanych regionalnych wersji Poków w Alolii nie dostanie 2 wersji regionalnej w Galar czyli zapomnij o Marowaku,Raichu,Golemie,Ninetales etc.Prędzej dostaniemy Galarian Arbok(skoro Weezing jest),może jakiś Fearow albo inny postpolity ptak z pozostałych regionów Smile.
Ja osobiscie licze na Galarian Dewgong(Ice/Ground),Może Onix i Steelix typing obojętny ale skoro Golem mógł dostać Elektryczny to i Onix z evo np.Rock/Electric i Steel/Electric,Flygon typ Grass/Ground lub Grass/Flying i wiele więcej ale mozna by tak pisac i by znaków brakło:p
Liczyć i łudzić- nie oznacza wierzyć Tongue Nie sądzę żeby w tym przypadku ograniczali się z galar form tak mocno do 1 geny. Chyba że ściemniają że nie będzie całego dexa bo zwiększyli liczbę Galar form.