Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: 1 września czeka nas ważne ogłoszenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Plakat
W najnowszym opisie odcinka anime Pokémon Słońce i Księżyc zatytułowanego Niepokonany Guzma!, którego emisja zaplanowana jest na 1 września, znalazła się wzmianka o tym, że towarzyszyć mu będzie ważne ogłoszenie, nieujawnione jeszcze na całym świecie, którego nie możemy przegapić. Czego będzie ono dotyczyć możemy się tylko domyślać, ale, biorąc pod uwagę zbliżający się wielkimi krokami listopad, jest pewna szansa, że ogłoszone zostanie nowe anime związane z grami Sword i Shield na konsolę Nintendo Switch

Warto wspomnieć, że wrzesień jest ważnym miesiącem dla polskich fanów anime - 4 września 2019 roku będziemy obchodzić dziewiętnastą rocznicę emisji pierwszego odcinka serialu Pokémon w polskiej telewizji.

fajnie i licze na info teaser anime regionu galar sword i shieldSmile
Już się przestraszyłem, że Lanturn powrócił! xD

A na poważnie - ciekawe, czy to kolejny sezon śmieszkowatego i kiczowatego Asha, czy też powrót do dawnej konwencji?
Dla odmiany mogliby powrócić do dawnej sprawdzonej konwencji anime. A co do rocznicy... za rok będzie lepsza, bo 20-ta Smile
Alola pasowała na takie wyluzowane anime. Jakoś nie pasowałby mi obecny styl w Galar gdzie klimaty z tego co widać są raczej poważniejsze. Raczej to będzie o anime i dobrze bo ciekawy jestem w jaką stronę pójdzie. Osobiście nie chciałbym kolejnego anime w stylu Aloli.
Nom, do tego następny film ma być animowany tak jak serial, więc tym bardziej warto, aby czym prędzej wrócili do starej konwencji.
Spokojnie ludzie. Jeszcze zatęsknicie za sielankową alolą. Teraz będzie Gra o Championa Tongue wiecie, Liga, ciągła walka, liderzy i skorumpowany prezes ligii w roli głównej Big Grin no i Bede...
Maki, twierdzisz że teraz w ramach kontrastu zrobią serię w konwencji noir? Tongue
W Galarze, żeby wyzwać lidera do walki trzeba mieć sponsora. Ba, nawet zły zespół jest sponsorowany przez firmę Klinkiem w logo. Teraz zrobi się bardzo realistycznie, lekcja biznesu dla dzieci Tongue
Nie miałbym nic przeciw koncepcji noir, ale jak dla mnie to powinno być coś pomiędzy humorystyczną Alolą, a poważniejszym Kalos.
I błagam, niech spowrotem zmienią styl! Nie żeby obecny był zły (ej, Ash wcale nie jest kiczowaty), ale nie pasowałby do Galar.
Sądzę, że nawet jeśli Galar będzie poważne, to kreski nie zmienią. Aktualna jest bardzo popularna w Japonii.
Nie no, to z powagą nie było na serio Tongue
Może poważniej niż Alola, ale wielkiej zmiany nic nie zwiastuje. Anime Pokemon jest skierowane do szerokich kręgów odbiorców i to z naciskiem na młodszych Tongue Najlepsze co może nas spotkać to, moim zdaniem, powrót do "poprzednich ustawień".
Pierwsze przecieki przeciekają i szepczą, że jednak to będzie zapowiedź nowego sezonu - przygód w Galarze.
A czy ktoś się czegoś innego spodziewał? O grach pewnie w przyszłym tygodniu coś powiedzą muszą przed 11 by znowu Corocoro ich nie ubiegło (w końcu się nauczyli).
Ja bym chciała kreskę z DP lub XY ta z SM jest okropna.
Podobno sezon ma być ujawniony 29 września, to teraz musi być tylko teaser (krótki zwiastun jakby ktoś nie wiedział)
Stron: 1 2