Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon: Detektyw Pikachu na DVD/Blu-ray/Blu-ray 3D/4K Ultra HD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wersja płytowa pierwszego filmu o Pokémonach, w którym udział wzięli aktorzy - Pokémon: Detektyw Pikachu ukaże się w Polsce w dniu 16.10.2019 r. Polska wersja językowa (dubbing oraz napisy) dostępna będzie na nośnikach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D (co jest sporym zaskoczeniem, ponieważ ten format od jakiegoś czasu przestał być popularny i rzadko jest wydawany - zwłaszcza w Polsce. Tym bardziej, że obecnie trudno jest kupić telewizor i odtwarzacz przystosowane do tego formatu) a także na najnowocześniejszym obecnie krążku - 4K Ultra HD. Tym samym będzie to pierwszy film o Pokémonach wydany w Polsce w formacie innym niż VHS, VCD i DVD.

Wiadomo już, że polska wersja płyt Blu-ray 3D oraz 4K Ultra HD zostanie poszerzona o tzw. Tryb Detektywa. Będzie to możliwość obejrzenia filmu w niedostępny dotąd sposób, polegający na pojawianiu się ukrytych wskazówek, wyskakiwaniu specjalnych okienek, materiałów zakulisowych czy faktów ze świata Pokémonów. Wciąż nie wiadomo jednak czy standardowa wersja Blu-ray również otrzyma takie rozszerzenie. W polskiej wersji językowej filmu Pokémon: Detektyw Pikachu udział wzięli m.in.: Maciej Stuhr (Detektyw Pikachu), Krzysztof Chodorowski (Tim Goodman), Katarzyna Kanabus (Lucy Stevens), Grzegorz Wons (Howard Clifford), Kazimierz Mazur (Roger Clifford), Adam Bauman (Detektyw Yoshida).

[Obrazek: 2522.png]

Tajemnicą pozostaje kwestia dodatku w formie promocyjnej karty Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Pokémon. W wybranych wydaniach płyt w USA dodawana jest karta promocyjna z serii Black Star Promo Sun&Moon o nr SM190 - Detective Pikachu. Taka sama karta bez logotypu filmu (karta dodawana do płyt posiada taki logotyp) została w Polsce dodawana do biletów na pokazy przedpremierowe filmu Pokémon: Detektyw Pikachu w sieci kin Multikino (była zapakowana w booster razem z jedną z osiemnastu kart z mini serii Detective Pikachu). Natomiast karta dodawana do anglojęzycznych płyt jest zapakowana jedynie w przezroczysty booster z dodatkową kartą informacyjną (dokładnie tak samo jak w przypadku karty promocyjnej Ancient Mew dodawanej do polskiego wydania płyt DVD z filmem Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę).

[Obrazek: 77.png]

W dalszym ciągu w sprzedaży dostępna jest oficjalna ścieżka dźwiękowa do filmu Pokémon: Detektyw Pikachu.

[Obrazek: 123.png]
Dawno nie widziałam tak dobrze skonstruowanego newsa na tej stronie. Dla mnie bardzo pożyteczna informacja.
Dzięki za miłe słowa! W miarę możliwości postaram się od czasu do czasu coś Wam napisać. Swoją drogą to kiedyś już pisałem newsy na Valhalli, ale to było około 100 lat temu. Smile Z Poków się nie wyrasta, tylko udaje się, że się wyrosło. Smile