Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Gigantamax zmienia grę! Pokémon Sword i Pokémon Shield
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Emocje nie opadły jeszcze po ostatnich rewelacjach związanych z nadchodzącymi grami Pokémon Sword i Pokémon Shield a tymczasem na oficjalnym kanale YouTube Pokémon pojawił się nowy zwiastun, który może być poniekąd wyciągnięciem ręki w kierunku rozjuszonych fanów.

Gigantamax

Jakby Dynamaxacja nie była wystarczającym gimmickiem nowej generacji, Gigantamax to kolejna, nowa forma zabawy w grach Pokémon SWSH. Funkcja poniekąd łącząca dotychczasowe Mega Ewolucje i Z-Moves, do tego znowu powiększająca nasze stworki.

66498838-2327685130651094-6110071898933035008-n
Drednaw, Alcremie i Corviknight w formie Gigantamax

Nowe Pokémony

Tradycyjnie, przy każdym nowym zwiastunie, poznaliśmy kilka nowych stworków dostępnych w regionie Galar.

66477274-2327670963985844-1947625861800787968-n
Yamper, Alcremie, Duraludon i Rolycoly

Wersje ekskluzywne

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że obie wersje gier będą posiadać drobne różnice w rozgrywce. Oczywiście oprócz wystepujących na wyłączność Pokémonów, najnowszy zwiastun zdradza również różnicę w Gym Leaderach. I tak w wersji Pokémon Sword staniemy do potyczki z Beą, trenerką walczących stworków, natomiast w Pokémon Shield zmierzymy się z Allisterem, liderem sali duchów.

[Obrazek: 180px-Sword_Shield_Allister.png]

Prawdopodobnie kolejnych zmian doczekamy się więcej wraz z dalszymi publikacjami. Premiera gier, niezmiennie 15 listopada 2019 roku!

Teraz fani jeszcze bardziej się zdenerwują bo widać co zajęło miejsce national dexa na kartridżu.
Dali ten trailer teraz by znowu corocoro ich nie wyprzedziło Tongue
Trochę śmiechłem xD
Czekam na antagonistówWink
Laska ze swordów wygląda super. Duraloodon będzie moim ulubieńcem. Tylko pieseł wygląda dla mnie najbardziej paskudnie. Oficjalne ujawnienie gigantamaxów potwierdza przeciek, który wypłynął przed directem w czerwcu
Chyba zbierają pokłosie braku natdexa. Oceny na angielskim trailerze to 40tyś łapek w górę i aż 11tyś w dół. Chyba dawno nie mieli tak nisko ocenianego trailera.
Gigantamax, czyli jak zmienić nazwę starej mechanice i prezentować ją jako nową...
Znamy już nazwę nowego ataku oto "Exhaustive Beam" (serio to wylosowali Dodgy )

i znowu coś im na trailerze umknęło Tongue
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Wygląda jakby się przejadł i wiecie co robił Tongue
[Obrazek: corocoro8191.jpg]
Generalnie to bardzo podoba mi się ten nowy region. Niestety mimo tego że ogólnie te zapowiedzi też bardzo mi się podobają to jednak z drugiej strony trochę zawiedziony jestem jak została potraktowana ta gra. Animacje ciągle te same (ten double kick to żenada xdddd), graficznie niby lepiej ale i tak jest czasami kiepsko (to słynne już drzewo xdddd). Na Switchu ich naprawdę na więcej ich stać. Jeszcze dowalili tego że nie będzie wszystkich Pokemonów w grze. Więc nie dziwię się że jest tak dużo łapek w dół pod filmem bo też jestem zawiedziony. Za to z drugiej strony to ja po prostu uwielbiam Pokemony i ciężko się nie cieszyć z nowej gry. xD Grę kupię ale dobrze że jest ta akcja #bringbacknationaldex i niech Game Freak się ogarnie bo można odnieść wrażenie że zaczynają kiepsko traktować Pokemony. Coś na zasadzie "możemy się nie starać bo i tak wszyscy kupią hehe".
Cytat:Oceny na angielskim trailerze to 40tyś łapek w górę i aż 11tyś w dół
Tak to jest jak rządzi demokracja. Ludziom się w głowach poprzewracało.

Cytat:Grę kupię ale dobrze że jest ta akcja #bringbacknationaldex i niech Game Freak się ogarnie bo można odnieść wrażenie że zaczynają kiepsko traktować Pokemony. Coś na zasadzie "możemy się nie starać bo i tak wszyscy kupią hehe".

To raczej fani powinni się ogarnąć. Dlaczego kiepsko, skoro dla nich i tak najważniejszy jest zysk?
Nie chcesz - nie kupuj. Żale tu w niczym nie pomogą. Wink
Trzeba im było zaprosić do współpracy dodatkowo Genius Sonority albo jakieś inne studio lub ewentualnie przekazać pokemony w inne ręce a nie takie cyrki odstawiać skoro są zmęczeni pokemonami i chcą spróbować czegoś nowego. Po co to było wypuszczać gry co rok? Kiedyś były większe przerwy między nowymi generacjami gier.
To są te super "nowe" animacje:
[Obrazek: 417.gif]

i nowy trailer:

Mi by to nie sprawiło żadnego zawodu gdyby przesunęli premierę i dodali resztę poków - większości fanów pewnie też - te gry i tak za często wychodziły nawet się jednej nie skończyło w 100% a tu już nowa wychodzi Dodgy

Teraz przesadzili - spójrzcie czyje logo jest na pelerynce:
[Obrazek: pokemon-sword-and-shield-about-characters-hop-leon.jpg]
Zostawiam to tu https://youtu.be/egCKrIMOYhM. Linoone, jakiś Ty piękny teraz <3
Weezing jakiś ty paskudny teraz Tongue
[Obrazek: galarweezing.png]
(7.08.2019, 16:15)KNB1307 napisał(a): [ -> ]Weezing jakiś ty paskudny teraz Tongue

Przecież on jest piękny, taki śląski. Te trujące wyziewy, ten szary kolor, kominy na głowie - jak na niego patrzę czuję się jak w domu... Proszę, niech z niego uczynią maskotkę Śląska! xD (tak, jestem ze Śląska Tongue)
(7.08.2019, 16:38)Ari napisał(a): [ -> ]
(7.08.2019, 16:15)KNB1307 napisał(a): [ -> ]Weezing jakiś ty paskudny teraz Tongue

Przecież on jest piękny, taki śląski. Te trujące wyziewy, ten szary kolor, kominy na głowie - jak na niego patrzę czuję się jak w domu... Proszę, niech z niego uczynią maskotkę Śląska! xD (tak, jestem ze Śląska Tongue)

Czekam na niego w Pokemon go, najlepiej przy kopalni Mysłowice Big Grin
Stron: 1 2