Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Strangled Red [PL]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim, właśnie zaczynam prace nad odtworzeniem Pokemonów z creepypasty. I teraz pytanie do was czy jako podstwe gry lepiej wykorzystać Pokemon Red [GBC] lub Pokemon Fire Red [GBA]. Jakieś 2 lata temu przeróbka (Fire Red) byla w fazie beta 2 ale straciłem rom i zaczynam od nowa. Smile
idąc pod prąd, Leaf Green.

po prostu wygląda to lepiej, byle tylko przeróbka bugów nie odziedziczyła po oryginale Tongue
Leaf Green o ile wiem to nie ma wersji polskiej ?
EDIT:Tak raczej dobrze mi sie wydaje więc zaczynam przeróbke na wersji Fire Red z tego powodu że w creepypaście jest wersja Red i takie tam małe szczegóły, tylko coś będę musial sie pobawic w zamienianie grafik pokemonów bo w fire red nie ma missingno Smile
Bla bla bla hacki nielegalne bla bla bla nikogo.

Skoro zależy Ci na polskiej wersji to zakładam że nie będziesz zmieniał dialogów w grze ani nic. Inaczej równie dobrze mógłbyś posłużyć się oryginalnym ROMem(uwierz mi że wtedy trudniej go popsuć). Skoro nie chcesz zmieniać dialogów to i raczej mapy nic nie zmienisz. Czyli jedynie chcesz dodać MissingNo i pozmieniać parę grafik?
Zmienie dialogi, mape, i reszte nic mi sie nie popsuje robilem juz to okolo 2 lata temu i było wszystko ok Smile

A takie pytanie czy takie hacki są legalne??
po prawdzie, to nie.
https://www.nintendo.com/corp/legal.jsp

nie martw się święci nie jesteśmy, to zgłoszenia nie dam Tongue
A jako ciekawostka podam fakt, że strony z (nielegalnymi) ROMami działają całkowicie legalnie Wink
Okej Smile Będę pisal na bieżąco co i jak Smile
nawiasem mówiąc, to gdybyś prowadził kanał na yt z tutorialami jak to robisz, to masz widza. Nie zabierałem się za edytowanie romów a w sumie ciekaw jestem jak owe powstawały. Dotychczas wszystko co robiłem to była praca od zera Big Grin
Pomyśle nad tym Smile

A co do legalności to bardzo dużo powstało przeróbek chociaż w przeróbkach zazwyczaj zmieniona jest mapa
Dopóki nie weźmiesz za to hajsu to na tobie nie usiądąTongue pograłem sobie w hacki i niektóre sa lepsze od oryginału Wink
Kiedyś miałem hopla na tym punkcie i przy moich umiejętnościach w edytorze map, to cud, że nie zbugowałem tak strasznie Emerald, które i tak już było hackiem z rzekomo 386 pokami do złapania, a ja troszkę pozmieniałem na mapach, dodałem jeszcze więcej różnorodności poków do złapania, no i przesadziłem z poziomem trudności. Życzę więc powodzenia w pracy, a skoro i tak rozmawiamy o hackach, to ja jeszcze zareklamuję Pokemon Vega (japoński hack, a od jakiegoś czasu przełożony na angielski), to naprawdę bardzo fajna gierka i gdybym nie znał oficjalnych produkcji, to uważałbym ten hack za pełnoprawną część. Tongue
Przekierowanie