Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Czy będzie druga Gena?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam pytanie. Otóż w Pokemon GO są póki co tylko Pokemony z I Generacji. Wiadomo czy będą dodawane nowe?
Ponoć tak
Twórcy zapowiedzieli drugą genę na wiosnę 2017.
Może to ożywi trochę graczy, bo po wielkim boomie Go zniknęło zupełnie z ulic i jakby ze świadomości większości znanych mi ludzi Smile
Do gry zostały już dodane baby pokemony z drugiej generacji, więc druga generacja się zbliża wielkimi krokami.
Niestety nic już nie ożywi trupa, zmienili hardcorowego RPGa w pospolitego clickera, mechanika walk i przejmowania GYMów jest totalnie zkiepszczona. I nadal nie potrafią sobie poradzić z masą botów gdzie w innych grach opierających się na GPSie potrafili sobie z tym poradzić bez trudu, więc prawdopodobnie celowo się ich nie pozbywają. Pokemon GO to tylko słaba dojna krowa nianticu. Musieli by usunąć cały kod i napisać grę od nowa.
Chociaż przyznaję, że pokemon go trochę reaktywowało modę na pokemony.
(3.11.2016 16:15)festence napisał(a): [ -> ]Twórcy zapowiedzieli drugą genę na wiosnę 2017.

Nie zapowiedzieli na żadną konkretną datę, to tylko spekulacje. Niantic nie ujawnia swoich planów szybciej jak tydzień przed.
do konca tego tygodnia, pozdrawiam
II generacja już jest Wink
Chwilę temu zaktualizowałam grę i od razu na radarze pojawiły się Ledyba, Hoothoot i Marill. Dodatkowo wypadło kilka nowych jagód z Pokestopu. Pojawił się także Murkrow, niestety przy każdej próbie złapania go, gra się zawiesza - zresztą nie tylko w tym przypadku. GPS szaleje, postać biega w kółko po całej mapie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe trudności Wink
Dość spora aktualizacja, więc nie ma co się dziwić początkowym problemom. Fajnie, że w końcu dodali pokemony z 2 generacji ale wątpię, żeby były dodane pokemony z całej serii, gdyż chyba straciloby to lekki sens. Jeśli będą nadal coś działać w tym kierunku to pewnie skończą na serii Diament i Perła.
Ja żadnych problemów jak kolega powyżej nie mam,wszystko śmiga tak jak wcześniej. Może u Ciebie to wina telefonu?
Ja nie jestem fanem drugiej generacji, więc wolałem już łapać Pidgeye i Rattaty niż wszechobecne w Poznaniu Swinuby czy Sentrety. W ogóle mam wrażenie, że strasznie dużo śmieciowych pokemonów jest w tej genie.
Fajnie, że jest druga gena w Pokemon GO, a na stronie głównej od końca stycznia nie ma ŻADNEGO nowego newsa Tongue Hehs
Ja się cieszę ^^ już mam slowking i sunstone do evolucji.
jasiek759 napisał(a):Dość spora aktualizacja, więc nie ma co się dziwić początkowym problemom. Fajnie, że w końcu dodali pokemony z 2 generacji ale wątpię, żeby były dodane pokemony z całej serii, gdyż chyba straciloby to lekki sens. Jeśli będą nadal coś działać w tym kierunku to pewnie skończą na serii Diament i Perła.
Ja żadnych problemów jak kolega powyżej nie mam,wszystko śmiga tak jak wcześniej. Może u Ciebie to wina telefonu?

Tak, wiem, że aktualizacja spora i problemów można się było na początku spodziewać - dziwne gdyby ich nie było - co nie zmienia faktu, że były troszkę irytujące. Gra działała na tym telefonie bez problemu przed aktualizacją, po aktualizacji chwilowe problemy, kilka godzina później wszystko się uspokoiło i jest ok. Także tel nic do tego na szczęście nie miał Wink

Dlaczego dodanie wszystkich generacji nie miałoby sensu? Ja bym się tam cieszyła, a mam wrażenie, że i gra by się dłużej przy "życiu" utrzymała. Zawsze to przyjemniej złapać coś nowego a nie w kółko te same stworki na ulicach.
Stron: 1 2
Przekierowanie