Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Zegarek do lokalizacji Pokemonow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
znalazlem na youtube fajny filmik z zegarkiem ktory pokazuje nam ze kolo nas znajduja sie aktualnie pokemony. nie trzeba non sto miec wlaczonej aplikacji z gra. wie ktos moze skad mozna go kupic??

https://www.youtube.com/watch?v=fSadF21FtLI
Nie ogarnołeś za bardzo. Do tej sztuczki wystarczy smartwath z androidem i apka która gościu pokazywał. U mnie nie zadziała bo mam smartwach' z Biedronki bez androida
Hmm czyli na moim Sony powinno zadziałać bez problemu Big Grin
chyba sobie cos takiego kupie. za dlugo sie normalnie szuka. dopiero od 18lvl wyskakuje mi meow, mr mime i growlite. nie mowie juz o innych pokach czy wodnych
kupowac smartwatcha dla gry ktorej bum juz minal, madre to i blyskotliwe
(11.09.2016 13:14)Asmod napisał(a): [ -> ]kupowac smartwatcha dla gry ktorej bum juz minal, madre to i blyskotliwe

Nie każdy jest sezonowcemDodgy
powodzenia w grze multiplayer, w której graczy wcale nie bedzie multi za miesiac
also, "sezonowiec", ffs, to tylko gra na smartfony xD w koszulkach angry birds czy cut the rope tez chodzisz, bo nie jestes sezonowcem? xD
ale zegarek podobno nie wysiaduje jajek, tzn. nie liczy się, nadal trzeba biegać z telefonem z przodu Big Grin
jak mam bawic sie jajkami to biore rower i jade na przejazdzke. w wolny dzien robie na nim okolo 40km wiec bez problemu wiekszosc sie wykluje
Cytat:The official site has updated with some further Pokémon GO Plus news. It has now confirmed that, despite what was previously assumed, when you have the Pokémon GO Plus accessory attached, you will be able to have distance tracked for the hatching of Eggs and the collection of candy from Buddy Pokémon. This all works with the game in the background with the phone locked
no to ten, teraz już chyba szafa gra
jak ma to dzialac?? bransoleta dziala do zbierania pokow i itemkow ale aplikacja musi byc wlaczona zeby kroki sie liczyly. moze byc wylaczona czy uzywana w te
@sinclair2 jak nie nauczysz się zaczynać zdania z wielkiej litery to dostaniesz insta bana.
juz sie boje
Witam,

Testowałem tą apke u siebie też nie działa
ta apka nie działa od bardzo dawna, bo Niantic załatał błędy na serwerze, które pozwalały na jej działanie.

No i teraz ŻADNE tego typu mapy nie działają, z podobnych powodów.
Przekierowanie