Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PGO Na samsung galaxy s3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam GT-I9300 z androidem 4.3 Jak zaktualizować aby poszło mi PokemonGo ?
Z góry dziękuje za jakiekolwiek wypowiedzi TongueTongue
nie aktualizuj samsunga. szkoda pamieci. sciagnij se z tej str bez posrednio na dysk i nastepnie zainstaluj gre na komorce. pojdzie ci bez problemu

m.apkpure.com/pokemon-go/com.nianticlabs.pokemongo/download?from=detals
Nie działa. Wyświetla się ''błąd analizy pakietu''.
to dziwne u mnie dziala. zainstalowalem to tez swojemu chrzesniakowi.
Możliwe właśnie, że to kwestia oprogramowania. Sam właśnie nie wiem gdzie mogę pobrać nowsze.
na lg jest to banalnie latwe. na samsungu jest problem. pokazuje mi w komorce ze mam najnowsze oprogramowanie i nie mozna zrobic nowszych. podobno dziala to za pomoca jakichs programow. wpisz w google - aktualizacja androida na samsunga. kilka str ci wyskocza z programami ale mi sie to udalo bez nowszego systemu
sinclar2 Jakiego masz androida ?
na lg teraz 5,0 na s3 mam 4,4
Wymogiem do Pokemon Go jest min. 4.4. Jedyny sposób na Galaxy S III, to root i wgranie custom roma z Androidem 5 lub 6, chyba nawet jest nieoficjalny. Ja na swoim S III Neo mam custom roma i mi działa, a oficjalnie też nie ma zgodności. Pamiętać należy, że to jednak operacja obarczona pewnym ryzykiem i traci się gwarancję (chociaż jest to odwracalne, więc nie na zawsze), ale to jedyne wyjście (jeśli nie nowy telefon, oczywiście).
Planuję zmienić tel. budżet 1000zł. Doradzi ktoś jaki model wybrać do tej gry? ale też do normalnego używania.
Myślę nad Sony Xperia M4 Aqua lub Huawei P8 litle.... Co teraz jest najlepszym wyborem do 1000zł.?
(19.07.2016 15:35)Damian88 napisał(a): [ -> ]Planuję zmienić tel. budżet 1000zł. Doradzi ktoś jaki model wybrać do tej gry? ale też do normalnego używania.
Myślę nad Sony Xperia M4 Aqua lub Huawei P8 litle.... Co teraz jest najlepszym wyborem do 1000zł.?
Osobiscie uzywam p8 lite i jest super, chodzi bardzo dobrze tylko bateria kuleje. I pamietaj ze nie ma w nim żyroskopu więc nie pograsz z trybem ar.
(19.07.2016 19:41)misiekgpl napisał(a): [ -> ]
(19.07.2016 15:35)Damian88 napisał(a): [ -> ]Planuję zmienić tel. budżet 1000zł. Doradzi ktoś jaki model wybrać do tej gry? ale też do normalnego używania.
Osobiscie uzywam p8 lite i jest super, chodzi bardzo dobrze tylko bateria kuleje. I pamietaj ze nie ma w nim żyroskopu więc nie pograsz z trybem ar.

Widziałęm wideo recki tego tel. i bateria to jego słaby punkt ale jak to się przekłada na grę w Pokemon Go? Tz. ile można grać bez przerwy?
Nie znam dokładnie baterii P8, ale Pokemon Go jest bardzo bardzo bateriożerny. Bez power banku nie zdziałasz dużo w Pokemon Go z telefonem ze słabą baterią.

Może to pomoże: http://www.komputerswiat.pl/artykuly/red...emony.aspx
(19.07.2016 20:06)Damian88 napisał(a): [ -> ]
(19.07.2016 19:41)misiekgpl napisał(a): [ -> ]

Widziałęm wideo recki tego tel. i bateria to jego słaby punkt ale jak to się przekłada na grę w Pokemon Go? Tz. ile można grać bez przerwy?
Grając w pokemony go wytrzumuje mi 2h ale nie dawno kupilem powerbank za 50zl ktory bardzo pomaga.

Kup sobie xiaomi mi4c
Telefon ogolnie zajebisty i za 1000 juz kupisz jak dobrze poszukasz
Stron: 1 2
Przekierowanie