Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Który Team w Pokemon GO zamierzasz wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w tytule.
Ja z pewnością wybieram niebieski. Mam taki problem, że czerwony kojarzy mi się z komunizmem Tongue, a żółtego nie lubię. Czyli zostaje mi kolor liberałów Smile
Również Team Blue, ale to bardziej z przekorności, bo jeśli chodzi o gry z głownego nurtu to raczej zawsze grywam w te bardziej czerwone (Firered, Ruby, Pearl) Big Grin
Smutno mi, że nie ma Team Green. Chyba zdecyduję się na Team Blue.
Wezmę pewnie Team Yellow. Jest to mój ulubiony kolor, a w pokach za dużo mam gier od czerwieni i niebieskiego więc przyda się odmiana
Byłem pewien, że Redy będą w większości, a tu takie zaskoczenie. Zwłaszcza, że ulubionych grach z pierwszej geny (był taki temat, nie mam omam?) większość wybrała Redy.
Team Blue. Niebieski to mój ulubiony kolor, poza tym mam "czerwone" wersje gier, czas na odmianę ^^
Red - pasuje mi do fennekina Big Grin
Yellow - czas na odmianę ;P
Czerwony!
O ile będę grać to na pewno zdecyduję się na standardowe blue. Czerwonego nie lubię bo źle mi się kojarzy, żółty jest okej, ale jednak wolę swoją barwę. Wink
Niebieski, jeden z moich ulubionych kolorów więc wiadomo. Big Grin Poza tym zawsze wybieram wodne startery dlatego jeszcze bardziej pasuje.
(7.04.2016 20:35)Faladriel napisał(a): [ -> ]Ja z pewnością wybieram niebieski. Mam taki problem, że czerwony kojarzy mi się z komunizmem Tongue, a żółtego nie lubię. Czyli zostaje mi kolor liberałów Smile

Akurat odnoszenie się do kolorów w polityce bywa bardzo mylące. Może jeszcze tęczowy, przynajmniej od razu wiadomo o co chodzi xD

A taka serio trudno powiedzieć, czy te teamy będą coś znaczyć czy tylko tak dla odróżnienia. Jeśli tak, to wezmę sobie chyba Czerwony.
Ja bym wybrał blue. Uwielbiam lodowe pokemony w tym Articuno, to mój ulubiony typ.
Niestety mam cegłę więc nie zainstaluję tej gry.
Articuno to powód dla którego jestem u niebieskich
Wybrałem Team Red ale mimo tego w innych grach zawsze dołączałem do teamów niebieskich a mój ulubiony kolor to żółty ale wybrałem Team Valor ponieważ w moim mieście było ich po prostu najmniej i tak to bym tylko mógł do gymów dawać tylko pokemony pokemony a nie przejmować gymy, i ja nie mam żalów do moich znajomych którzy dołączyli do innych teamów ponieważ to jest tylko i wyłącznie gra która została stworzona w celach rozrywkowych, więc nie rozumiem ludzi którzy się wkurzają że np. Jestem w inny teamie niż on, Mam lepsze pokemony, itp. Lubię te gra jedna z lepszych aplikacji na telefon w jakie kolwiek grałem Pozdrawiam wszystkich z team Valor, Team Mystic, Team Instinct Heart
Stron: 1 2
Przekierowanie