Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon S/G/C - spolszczenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dźbry,
Czy ma ktoś spolszczenie do gier z II generacji? Najlepszy byłby już spolszczony ROM. Z góry dzięki Smile
Linka bezpośredniego nie dam, bo Daru i vulpi nie śpią. Jest tutaj: Pokemon Gold PL. Tłumaczenie autorstwa AtoMana (nie pamiętam czy w pełni ukończone). Już sam nie pamiętam, co wrzucałem.

Ten temat ma potencjał Tongue
A napiszę post może zbanują mnie razem z administratoremSmile

Z drugiej strony ten temat to nie take od razu zło... Jakoś bym się wyłgał.
(3.11.2015 9:33)Conquest napisał(a): [ -> ]Daru i vulpi nie śpią

i co kłamiesz xD
No ok, przyznaję, mamy jeszcze kilka dni Wolnej Valhalli.
A ja w sumie dalej się zastanawiam, dlaczego rozmowy o E*********** są zakazane.
Tak szczerze o ile gry od 4 generacji zrozumiem, o tyle gry z pierwszych trzech generacji już nie.
Że niby jak mam zagrać w FireRed'y, sam card jest drogi (no chyba, że jakaś podróba) i niedostępny. To samo tyczy się poprzednich gier i Emeraldów. W te gry, od, których powinno się zacząć zabawę są najzwyczajniej na świecie niedostępne poza mało legalnymi R*****. Po za tym i tak spora część użytkowników grała w takie gry.

Wracając do tematu:
Jak już to graj w Angielską wersję, nauczysz się kilku przydatnych zwrotów i słów przy okazji.

Vive la Wolna Valhalla!!!
Dziękuję bardzo za pomoc Smile Swoją drogą ciekawi mnie reguła "tylko oryginalne". Pierwszy raz widzę coś takiego na jakimś forum, a nawet widziałem jedno na którym można było pobrać nielegalnie (!) grę za 30 zł.
Tak często jest na forum. Kiedyś nawet chyba bardziej to pilnowano niż teraz. To też zależy jak kto na danym forum do tego podchodzi. Regulamin a przestrzeganie go to dwie różne sprawy. Na forum z gry "Bitwa o Śródziemie" to nie wolno było nawet myśleć o nie oryginalniej wersji gry a co dopiero pisać. Raz pamiętam jak jakiś koleś założył temat z linkiem do gry na Rapidshare. Boże co tam się wtedy działo, razem to chyba zbanowano 5 userów w tym jednego modaSmile
Przekierowanie