Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Ulubiona wersja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaka jest twoja ulubiona wersja.Green,Red,Blue czy Yellow.Moja ulubiona wersja to Yellow ponieważ jest w niej Pikachu który za tobą chodzi i jest twoim starterem,można zdobyć wszystkie startery bez wymiany i ogólnie za wszystko.Drugie miejsce daje Greenowi ponieważ Green to pierwsza gra Pokemon i ma fajne sprite.Po środku stawiam Red ponieważ jako maskotkę ma Charizarda.Najgorsza wersja to Blue. Wink
Blue było moją pierwszą Pokemoniastą grą, więc głosuje na niego. Yellow też było dobre choć mnie ten skaczący szczur denerwował Wink
Moją ulubioną wersją jest żółta. Jest to jedna z wielu moich pierwszych gier na mojego starego gbc i zarazem moją pierwszą grą Pokemon. Ile czasu poświęcałem na pokonaniu Brocka Tongue na początku myślałem, że go nigdy nie pokonam
Pierwszego miałem Gold'a,ale Red jest "ten starszy".
Najpierw było Red, dopóki nie zagrałem w Blue. Lubię Blue za Pokemony, które w niej występują, ale prawda jest taka, że wszystko jedno w jaką zagram i tak są to te same gry, z małymi różnicami.
Najbardziej spodobała mi się wersja Blue Smile Podoba mi się tamtejsze rozmieszczenie Pokemonów, jak i sam fakt, że moja ulubiona postać z mangi posiada imię właśnie od nazwy tej gry. Dodatkowo uwielbiam niebieski, więc więcej argumentów tutaj nie trzeba przedstawiać. Wink
Do gustu przypadła mi też japońska wersja Green, naprawdę, bardzo przyjemnie mi się grało Smile
Najgorsza wersja to Red gdyż jest wręcz ubóstwiana przez wszystkich. Nie cierpię faworyzowania tej gry chociażby za samego Charizarda który się znajduje na okładce. Brr!
Co do wersji Yellow to jest mi ona w sumie obojętna.

@down: Idiotyczny? o_O Mów za siebie! Ja na przykład wolę mieć odmienny gust od innych, i nie lubię po prostu rzeczy które są zbyt mainstreamowe.
(1.06.2011 5:49)GordVadosska napisał(a): [ -> ]Najgorsza wersja to Red gdyż jest wręcz ubóstwiana przez wszystkich.

No i? Co za idiotyczny argument.

---

Niedawno kupiłam klasyka zwanego Green (full zestaw), i już niedługo zacznę w niego ciupać Smile Kto wie, może zajmie miejsce Blue na podium?
Moja ulubiona to również Yellow.
a moją ulubioną wersją jest Niebieska, z prostych powodów: po 1. kolorek bardziej mi się podoba niż czerwień (czerwien kojarzy się nieprzyjemnie), żółtego nie uznaję, bo to specjalna edycja, a zieleń była tylko w Japonii. po 2 - kojarze ze swoim dziecinstwem okolo 2000-2001 roku (mialem wtedy 10-11 lat) i to byla pierwsza gra Pokemon w jaką zagrałem, wybierajac na swego 1szego pokemona ever Bulbasaura Smile

Ehh pamiętam jeszcze jak te wszystkie wersje były wystawione swego czasu na półkach, a obok gameBoy w pudełkach... Smile miło się wspomina... że też pomyśleć, że miałem szansę mieć GBC i wybraną grę Pokemon, a wybrałem playstation...
Moją jest standardowy Red. Od niej właśnie zaczynałem swoją przygodę z pokemonem.
Moją ulubioną wersją jest Yellow, mimo, że przygodę z Pokemonami zacząłem od Red. Pokemon Yellow podoba mi się ze względu, na to, że jest tam chodzący za tobą Pikachu i jego animowy dźwięk przy rozpoczynaniu walki. Można też zdobyć wszystkie 3 startery bez wymiany z innych wersji gier, no i ma najładniejszą grafikę z wszystkich 4.
Ja lubię red. Nie wiem dlaczego. Może za Charaziarda na okładce ? Chyba tak. No i jeszcze za to że pierwszą grą pokemon w którą zagrałem i całkowicie przeszedłem było Fire Red, czyli remake red'a.
Moją ulubioną wersją jest Red, ponieważ to druga gra pokemon w którą grałem i ogólnie mi się spodobała, chociaż nie mogę grać po lidze bo się nie da zapisać przez grę tylko przez emulator.
Red, bo to najlepsza gra z tej serii
Yellow ze względu na to , że pikachu za tobą chodził i można było zdobyć wszystkie startery .
Stron: 1 2
Przekierowanie