Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: G/R/B/Y Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Nikomu nie muszę tłumaczyć o co chodzi.Tongue

Dodam też, że zadawanie pytań odnośnie gier RGBY poza tym wątkiem będzie karane ostrzeżeniem.
~Cynd
Siemka jestem nowy i mam pytanie:Czy można grać w gry na GBC na konsoli GBA?

Z góry dzięki

Zły dział, przenoszę.
~Dil
heh na emulatorze to każdy sobie pogra ale chodzi mi o konsolę (prawdziwą)
tak, można bez problemu. cartridge GBC są kompatybilne z konsolą GBA
przypomnę, że kazda konsola nintendo (a przynajmniej jej pierwszy model) miał wsteczną kompatybilnosc:

GBC-> GB
GBA-> GBC
DS (Lite) -> GBA
Dzięki wielkie każdy dostaje po poku Tongue.
GBA odtwarzało wszystkie poprzednie edycje GB, a nie tylko GBC... Dopiero GBMicro sie wyrwalo z tego odtwarzajac tylko i wylacznie gry GBA. [Obrazek: cl449.png]
Hej.Mam problem.Słyszałem że nie da się przesyłać poków ze startych gier Pokemon(R/B/Y/G i G/S/C).Czy jest jakiś emulator za pomocą którego mogę przesłać poki między mną a mną???Z góry dzięki za odpowiedź i oczywiście daje Cherish Balla. Smile
szybko i konkretnie - nie da rady przesłać do II lub nowszej geny - zmieniło się kodowanie gry Smile

i masz u mnie plusa za nick i avka Wink
,,szybko i konkretnie - nie da rady przesłać do II lub nowszej geny - zmieniło się kodowanie gry''
OK.Opisze cały mój problem bo źle sformułowałem pytanie.Więc tak.Chciałem zebrać wszystkie 151 poków w Pokemon Yellow.Ale jak wiadomo nie wszystkie występują w Yellow np: Weedle.Więc muszę przesyłać sobie te poki które mi brakują w Yellow z Blue,Green lub Red a nie wiem w jaki sposób.Więc moje pytanie brzmi:jak mam przesłać poki przez emulator???Jakiego emu użyć???
Z tego co wiem to się dawało zrobić za pomocą TGB Dual albo VBA Link, ale nigdy tego nie robiłam w praktyce i szczególów nie znam.
mam takie pytanie ,gram w red grę pokemon mam Kadabre na 41 lvl ale nie wiem jak mam pszemieniec go w alkazama bym, prosił gdzie to zrobic albo jak odp.

1. Proszę nie używać pogrubienia bez powodu na całym poście.
2. Pytania proszę zadawać w wątku "Help Center"

Tym razem ograniczę się ostrzeżenia słownego, bo jesteś tu nowy/a, ale uważaj na przyszłość.

~Cynd
tylko przez wymianę, nie ma innej opcji Tongue
a wiesz gdzie mozna ta wymiane zrobic i u kogo ?
Po pierwsze grasz na emu czy na konsoli
Jak na emu nie poradzim.
A jak na konsoli to kupujesz drugą konsole(może masz albo z kumplem)i dwie gry z serii G/R/B/Y i kabelek(słono cie to wyniesie).
Łączysz konsole poprzez kabelek i odpalasz gry potem to już tylko idziesz do PC i do babki po prawej gadasz i masz.
PS.Ja próbowałem to zrobić i mi nie wyszłoSad
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie