Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat służy do pytania się o wszelakie rzeczy związane z Pokemonami X i Y, a ktoś inny udziela odpowiedzi.

Wie ktoś może, gdzie występuje Ditto? I kiedy się zdobywa Fly?
Też mam pytanie: zdobyłem pierwszą odznakę, jestem na route 6, wchodzę do jaskini i widzę, że potrzebuje HM04- znajdę go gdzieś teraz czy powinienem iść gdzieś indziej, a to narazie zostawić?
Funditto zostaw Smile dostaniesz go przy drugiej odznace
Ok, już zauważyłem gdzie narazie mam iść (Ambrette Town) i zgodnie z radą zostawiam to narazie
a da się zmienć jakoś dolny ekran żeby widziec np mapę, czy na dolnym ekranie dostępne sa tylko te 3 pulpity co zmieniam trigerami L i P?
Mapę sobie możesz registerować, wtedy masz pod Y.
Ktoś znalazł już shiny stone ? Smile Pragnę Florges Big Grin
Ktoś już ma Moon Ston'a? Chcę ewoulować Nidorino.

(11.10.2013 11:39)bartek212701 napisał(a): [ -> ]Ktoś znalazł już shiny stone ? Smile Pragnę Florges Big Grin

TakBig Grin.
Na Rote 12 kiedy przeskoczysz wszystkie cliffy Skiddem to jest w pokeballu.
Mam taką prośbę. Wie ktoś już na jakich levelach ewoluują [lub jak ewoluują xD] Litleo, Flabebe i Skiddo?
Flabebe 19, Skiddo 32, Litleo nie trenowałem.
Czy ktoś wie,jak się kopie w poszukiwaniu stone'ów czy skamielin ?
Skamieliny miałem z Rock Smasha, kamienie typu Leaf, Fire i Thunder po prostu znalazłem jako pokebollowe itemki na ziemi.
Jak jest z rolkami? Padem się jeździ, a krzyżakiem się chodzi? Jak się ustawia itema pod Y?
(11.10.2013 18:38)Chaqui napisał(a): [ -> ]Jak jest z rolkami? Padem się jeździ, a krzyżakiem się chodzi? Jak się ustawia itema pod Y?

Z rolkami jest dokładnie tak, jak mówisz, ale w pomieszczeniu możesz chodzić tym i tym. Co do ustawiania to: Wchodzisz w kluczowe przedmioty w plecaku i wybierasz przedmiot, potem naciskasz register, i gotowe!
Jak w końcu ewoluuje Eevee w Sylveona? XDD Trzeba mieć wszystkie wskaźniki w pokemon Amie na maxa i potem lvl up?
Przekierowanie