Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
KNB1307
Z tego co kojarzę, to można było w Colloseum takowego zdobyć. Tu masz dokładnie opisane co i jak. Klik.
hej..nie wiem czy juz byl ten temat ale jak uzywa sie pokeradaru?
wlaczam go w trawie i wyskakuja słowa mamy ze nie jest to cza i miejsce na uzycie przedmiotu...ktos wyjasni dlaczego?
Prawdopodobnie obszar trawiasty, w którym chcesz go użyć, jest zbyt mały. Spróbuj na większym terenie.
Ach, jeszcze jedna rada - w Safari radar nie działa, więc nawet nie próbuj.
I nie można używać rolek i roweru czyli ręce precz od circle pada.
Pytanie jak w temacie.Jak zwiekszyć szanse na 5 strzałów Rock Blast? No i przy okazji czy da sie zwiekszyć szanse na uderzenie jakimś ruch przez przedmiot ?
100% gwarancja 5 strzałów w przypadku rock blast, pin missle itp. daje ability skill link. Posiada ją Shelder/Cloyster, Mega Heracross oraz jako HA - Aipom/Ambipom, Minchino, Chinchino.
A jeśli chodzi o zwiększenie siły uderzenia trzymając przedmiot to polecam life orb. Przedmiot ten zwiększa moc uderzenia o 30%. Kolejnym przedmiotem jest Choice Band, który zwiększa siłę ataku o 50% i choice specs, zwiększający siłę specjalnego ataku również o 50%. Minusem jest to, że w przypadku dwóch ostatnich przedmiotów można używać tylko jednego ruchu podczas bitwy. Szansę na uderzenie zwiększa wide lens. Smile
Witam,

Czy pokemon z hidden ability traci pierwotne ability ? Chodzi mi o to czy hidden ability eliminuje domyślne ability czy działa dodatkowo wraz z np. torrent. Jeśli złapie pokemona z hidden ability to sprawdzam po spojrzeniu w jego opis czy hidden ability jest aktywne ?
(13.03.2015 13:06)Dom1n1q napisał(a): [ -> ]Witam,

Czy pokemon z hidden ability traci pierwotne ability ? Chodzi mi o to czy hidden ability eliminuje domyślne ability czy działa dodatkowo wraz z np. torrent. Jeśli złapie pokemona z hidden ability to sprawdzam po spojrzeniu w jego opis czy hidden ability jest aktywne ?
Tak, pokemon ma albo hidden albo zwykłe ability. Dokładnie tak, wchodzisz w summary i sprawdzasz czy ma zwykłe ability (Torrent w twoim przypadku) czy hidden (zgaduję, że to starter z safari, czyli Rain Dish albo Protean).
@patryku dzięki

To był tylko przykład. Chciałem się upewnić. W przypadku Dragonite warto mieć hidden ability zaś w przypadku Metagrossa podstawowe jest już lepsze (subiektywna opinia). Jeszcze jedno pytanie czy po mega ewolucji ability pokemona zostaje zastąpione tym z mega ewolucji ?
@up yep, zmienia się na ability megaewolucji.
Mam pytanie gram w pokemon amie żeby zdobyć Sylveon z Eevee i gram długo i mam tylko po 1 gwiazdce czy czymś tam ja mam zdobyć Sylveon?
Aby Eevee mógł ewoluować w Sylveona, musi mieć co najmniej 2 serduszka w rubryce Affection oraz znać ruch typu Fairy. Eevee w naturalny sposób uczy się dwóch ruchów tego typu: na poziomie 9 (Baby-Dolls Eyes) oraz 29 (Charm). Oba warunki muszą być spełnione, w przeciwnym wypadku pokemon się nie przemieni.

Na wbijanie serduszek jest dobry sposób: najpierw nakarm pokemona dopóki nie będzie mógł już jeść, potem zagraj z nim 2-3 razy w grę, następnie wygłaskaj do momentu, w którym zamiast serduszka pojawi się nutka. Powtarzaj te czynności, dopóki nie wbijesz dwóch serduszek. Wbicie serduszka poznasz po reakcji pokemona na pieszczoty - poza standardową animacją szczęścia, wokół niego pojawią się małe gwiazdki.
Witam
Nie wiem czy owe pytanie już nastąpiło lecz nie w smak mi przeglądać 98 stron o tym.
Moje pytanie jest następujące zebrałem cały kalos pokedex ale przy central i mountain pokazała mi się ikonka korony podejrzewam że to nic nie zmienia bo oval charma już mam ale jak wszystko to chyba korona powinna być. drugie pytanie co do niektórych pokemonów o co chodzi jak w pokedexie pokazuje się raz pokeball a raz ten znaczek z regionu kalos ???
Obydwa pytania mają związek z tą samą sprawą.
Można powiedzieć że stworki które posiadasz dzielą się na dwie kategorie. Te z znaczkiem Kalos zostały złapane/wyklute w grach na 3DSa. Natomiast te z pokeballem pochodzą z poprzednich gier czyli były transferowne. Mają one(te z pokeballem( mniejszą wartość ze względu na większą możliwość iż są to hacki.
Tak więc korony pojawią się gry wypełnisz obydwie części Pokedexu stworkami pochwyconymi/wyklutymi w Kalos.
Czy to znaczy że jeśli będę posiadał drugiego poka z kalos którego wcześniej miałem z innej serii to zamieni się ten pokeball ??
Przekierowanie