Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie, czy można sprawdzić, czy pokemon jest wyhodowany z legalnych pokemonów. Chodzi o 6 generacje.
Raczej Nie.
(2.11.2014 10:40)Shadic napisał(a): [ -> ]
(2.11.2014 1:14)onlyjuve napisał(a): [ -> ]Czyli pokerus działa tak jak lucky egg

Macho Brace ma identyczne działanie jak Pokerus, posiada jednak efekt uboczny w postaci zmniejszonego o połowę speeda. Pokemon z Pokerusem i Macho Brace zdobywa czterokrotną liczbę EV w walce
Czy wystarczą walki w dziczy czy musi to być walka z trenerem?
(20.12.2014 23:43)onlyjuve napisał(a): [ -> ]Czy wystarczą walki w dziczy czy musi to być walka z trenerem?

Oczywiście, że mogą być to dzikie pokemony. Są nawet wskazane. W takim ustawieniu najlepiej walczyć z hordami, bo w ten sposób możesz w oka mgnieniu wytrenować swojego poka jeśli chodzi EV. Sprawdź jedynie jakie EV pointy będą dystrybuowane po pokonaniu danego poka i warto się zaopatrzyć w takiego, który zna Sweet Scent żeby zwabiać do siebie hordy.
Już się zorientowałem. Dzięki
Ja przez wonder trade dostałem eevee i tentacruela z pokerusem
Ja złapałem pokerusa nie wiedząc o tym. xDDDD
Czy mega ewolucje pojawiające się w Pokemon OR/AS są dostępne w Pokemon XY? Confused

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Niestety nope...
Ale pewnie można je przanieści
Jeśli się nie mylę to niestety nawet nie można ich przenieść.
Nie można ich przenieść, poza Blazikenem i Lati@sami mega ewolucje pokazane w ORAS nie są dostępne w XY. Podobnie rzecz ma się z niektórymi itemkami.
Swoja drogą - Takie Mewtwonite Y czy inne które pojawiły się już w XY można przenieść, czy też jest to zablokowane?
Te, które są w kodzie XY można. Włącznie z Latiositem i Latiasitem. ^^
Jak usunąć save w pokemon x
Przekierowanie