Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od kogo się dostaje te korony w pokedexie. Przy czym oval charm juz mam. Wie ktoś może coś? Może to jakiś błąd gry ?. W coumarine byłem i dostałem od kolesia w hotelu jakieś kartki za kompletowanie dexa.
Potrzebuję poka ze zdolnością synchronize i naturą calm. Obojętnie jakiego. Proszę o PW!
"Temat służy do pytania się o wszelakie rzeczy związane z Pokemonami X i Y, a ktoś inny udziela odpowiedzi."
Jak się używa wonder trade ?
(14.11.2014 19:56)Kuba7 napisał(a): [ -> ]Jak się używa wonder trade ?

...

Żartujesz sobie, prawda? Dobra, to wytłumaczę. Idziesz do menu Wi-Fi w PSS, wybierasz Wonder Trade, wciskasz Yes, wybierasz pokemona, wciskasz Trade i czekasz na inną osobę. Potem dostajesz pokemona i po wymianie.
Jaka jest szansa na shiny startera z metodą masudy?
Czemu inni gracze maja po 14 boxow a ja tylko 7? ;-;
Szansa na shiny startera Masudą jest taka jak na wszystkie inne pokemony, czyli jakiś 1/1000... (Poprawcie mnie, jeżeli to nie tysiąc...).

Kolejne boksy pojawią się kiedy te, które masz zapełnisz już w jakimś stopniu.
(15.11.2014 13:58)iGuru napisał(a): [ -> ]Czemu inni gracze maja po 14 boxow a ja tylko 7? ;-;

Za nie długo Ci się odblokują
Mam pytanie jak usunac zapis na Nintendo3ds ?
Mam zapis ktory chcialbym usunac a nie wiem jak
za pomoc z gory dziekuje.

Doklejam. ~Sandy
wciśnij Góra + B + X na ekranie tytułowym

jest to tez opisane w instrukcji gry
Dzięki wielkie ! Big Grin
Do zamkniecia wyjasnione Big Grin
Odnośnie pytania iGuru, od siebie jeszcze dodam, że maksymalna liczna boksów wynosi 31. Ostatni dostajesz po złapaniu Yveltala/Xerneasa.
(19.11.2014 14:26)Qwest napisał(a): [ -> ]Odnośnie pytania iGuru, od siebie jeszcze dodam, że maksymalna liczna boksów wynosi 31. Ostatni dostajesz po złapaniu Yveltala/Xerneasa.

Nie ma ostatniego boxa za Yveltala albo tego drugiego. Poprostu trzeba kompletowac poki na wonder trade albo GTS. Miałem taką sytuację, że został mi jeden box, a gdy dołapałem poki nagle 14 czy tam ileś. Poprostu iGuru łap każdego i zachowuj te niedostępne bo za kompletację kalos dexa masz oval charm, a za nationala shiny charm.

PS> całe szczęście mam już za sobą xd
Z tego co pamietam wystarczy miec po jednym poku w kazdym boxie
Przekierowanie