Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(28.10.2014 20:22)iGuru napisał(a): [ -> ]Jakiego teamu powinienem używać na walki online? Myślałem nad takim składem:
Goodra
Heracross
Tyranittar
Charizard
Gengar
Scyther

Byłoby ok?
Wczoraj stoczyłem mój pierwszy pojedynek online, ale ledwo go wygrałem, więc wolałbym zrobić jakiś dobry team z dobrymi statami. (dałbym kod tej walki, ale nigdzie mi sie nie wyswietla D: @edit dobra, miałem się podłączyć do wifi L85W-WWWW-WWWA-AARA)

Dobieranie pokemonow ppd walki wifi wcale takie proste nie jest Tongue zeby ocenic dobrze team przydaloby sie jeszcze dowiedziec w jakim formacie chcesz walczyc(single double triple rotation) jakie przedmioty trzyma twoja druzyna (np. Charizard mega kamyk x, tyranitar mega kamyk, lanturn leftovers itd.) Jaki iv ijaka natura.Oraz najwazniejsze moveset czyli jakich atakow uzywaja twoje pokemony

Co do drugiego pytania na temat iv judge i 'stats simply cant be beat' to trzeba pamietac ze tyczy sie tylko tych ktore wymienil przed tym stwierdzeniem.
Jako pro tip dopowiem ze w wiekszosci przypadkow wystarcza jak pokemon ma 5 max iv.
Hej...
Robiłem Wondertrade i dostałem Froakiego z sarkastyczną nazwą "Ebola".
Szybko zorientowałem się, że ma pokerusa....
Wiem tylko, że to podwaja zdobywane EV, ale nie więcej..
Więc... czy to robi coś więcej?
Czy to jest rzadkie?
Dużo taki pokemon warty?
Jak zarazić inne poki?

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Nie, nie robi nic więcej. I tak Pokerus jest dosyć rzadki ale taki Pokemon nie jest wartościowy. A poki zarazisz trzymając zarażonego w party po kilku walkach wirus zarazi inne stworki w drużynie
(1.11.2014 22:36)K_A196 napisał(a): [ -> ]1.Więc... czy to robi coś więcej?
2.Czy to jest rzadkie?
3.Dużo taki pokemon warty?
4.Jak zarazić inne poki?

1. Nie
2.Szansa na pkr jest mniejsza niż na shiny ale dzięki Wonder Trade poki z tym są dosyć popularne.
3.Niezbyt.
4.Podczas walki jest szansa na zarażenie poków z twojego teamu.

Polecam help center na przyszłość.
Jeszcze jedno....Pokerus znika po 1 lub kilku dniach,ale gdy Pokemon siedzi w boxie-Pokerus nie znika.
I z własnego doświadczenia (mam cały rusowy box ;-; ) stwierdzam, że 2-gi raz pokémon się nie zarazi.
(2.11.2014 0:03)iGuru napisał(a): [ -> ]I z własnego doświadczenia (mam cały rusowy box ;-; ) stwierdzam, że 2-gi raz pokémon się nie zarazi.

To dlatego że Pokemon po przejściu Pokerusa i tak zdobywa podwójną liczbę EV, więc nie ma potrzeby zarażać go drugi raz.
Czyli pokerus działa tak jak lucky egg
(2.11.2014 1:14)onlyjuve napisał(a): [ -> ]Czyli pokerus działa tak jak lucky egg
Nie, lucky egg podwaja ilość zdobywanego expa, nie EV.
(2.11.2014 1:14)onlyjuve napisał(a): [ -> ]Czyli pokerus działa tak jak lucky egg

Macho Brace ma identyczne działanie jak Pokerus, posiada jednak efekt uboczny w postaci zmniejszonego o połowę speeda. Pokemon z Pokerusem i Macho Brace zdobywa czterokrotną liczbę EV w walce
Rzeczywiście. Pokerus podwaja zdobywane EVy jakie otrzymujesz za walki. Do Super Trainingu to się nie wlicza. Tam jednak zwiększa szansę na otrzymanie Double-Up Bag. Czyli takiej która podwaja wartość kolejnego treningu.
(2.11.2014 0:12)Shadic napisał(a): [ -> ]
(2.11.2014 0:03)iGuru napisał(a): [ -> ]I z własnego doświadczenia (mam cały rusowy box ;-; ) stwierdzam, że 2-gi raz pokémon się nie zarazi.

To dlatego że Pokemon po przejściu Pokerusa i tak zdobywa podwójną liczbę EV, więc nie ma potrzeby zarażać go drugi raz.

Czyli jeśli moje Pokemony będą miały już tą buźkę,to nadal będzie tak jakby miały Pokerusa (nie będą jedynie mogły zarażać)?Ja zawsze myślałam,że jak pojawia się ta buźka to Pokerus znika i Pokemon jest taki jak przedtem (nie zdobywa podwójnego EV tylko już normalnie),bo jest " wyleczony"...
(2.11.2014 14:11)Unova 1 napisał(a): [ -> ]Czyli jeśli moje Pokemony będą miały już tą buźkę,to nadal będzie tak jakby miały Pokerusa (nie będą jedynie mogły zarażać)?

Dokładnie.
To fajnie ^.^ i dzięki za odpowiedź Smile
Posiada ktoś legendy ? Kompletuje Nationala.

PS. przesyłam i oddaje. Ho-oh, celebi, latios, latias, mew, kyogre, groundon, rayquaza, jyraichi, deoxys,uxie mesprit azelf, dialga, palkia, heartan, regigigas , creselia, giratina, phione manaphi, darkrai, shaymin, arceus, victini, cobalion terrakion virizion, tornadus landorus thundurus,kyuren, keldeo, meloeta, genesect. Smile za przesłanie postaram się dać breeda Smile
Przekierowanie