Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy koledzy byłby ktoś tak miły i sklonował mi kilka poków ?
Spróbuj to przetłumaczyć chyba trzeba globar link pobraç
(16.09.2014 8:16)Master0102 napisał(a): [ -> ]Spróbuj to przetłumaczyć chyba trzeba globar link pobraç

Nie widziałem jeszcze aplikacji Global Link, lol.
(16.09.2014 9:05)Gonzo napisał(a): [ -> ]
(16.09.2014 8:16)Master0102 napisał(a): [ -> ]Spróbuj to przetłumaczyć chyba trzeba globar link pobraç

To sprawdz
(16.09.2014 9:11)Master0102 napisał(a): [ -> ]
(16.09.2014 9:05)Gonzo napisał(a): [ -> ]

To sprawdz

top kek.

ontop: Podaj numer błędu. Wszystkie błędy konsolowe są sprawdzenia w internecie.
006-0520
szybkie googlowanie pomogło.

Spróbuj tego: http://www.gamefaqs.com/boards/696959-po...x/68507409
W "Internet Settings" wejdź w DNS, odhacz automatic i wklep podane w drugim poście DNSy, powinno pomóc.
Siema Smile

Zna ktos sie na breedingu Smile brak mi w tym wprawy Smile
Jednym slowem prosilbym o korepetycje Smile krok po kroku Smile
http://forum.pokemony.com/temat-5284-Pok...n-Breeding

Z tego co pamiętam pierwsze dwie strony powinny Ci wystarczyć.
Ilu znajomych mozna miec w friend safari dostepnych ? Jakas okreslona liczba z posrod friendsow czy jak >?
Dzieki

Jeszcze jedno do breedingu. jak bede mial tego 6iv to jego staty beda po 31 kazdy na 1 lvlu ?
Uzywam everstona i destiny knota. ale moje poki maja np 12hp 6at, 6def, 5spa, 6sdef, 6 speed. to dobrze ?
Każdy pok ma inne statystyki więc to co podajesz nikomu się nie przyda. Ivy sprawdzasz w Kiloude City w PokeCenter. Można mieć 100 przyjaciół.
Bredowalem ariadosa i ditto. sam lapalem poza ditto. Dostalem spinaraka. hp11, at6 def6 spa6 spdef6 ,speed4.
Byly breedowane tylko raz.
Natura relaxed ability insomnia.

BYlem u judge :)http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/S...eration_VI
this pokemon has relatively superior potential overall.
IV range 26-30: "This Pokémon has some fantastic stats. That's how I judge it."
Nie ogarniam tego Smile
Breedowałeś z Destiny Knotem? Jakie są IVy drugiego rodzica?

Generalnie zasada jest taka, że przy breedingu z Destiny Knotem dziecko dziedziczy losowo 5 IVów od rodziców. Jeżeli Ditto miał statsy 31+ niektóre, to była szansa że je przekazał. W przeciwnym razie gra przydziela IVy losowo, w zakresie od 0 do 31.

Poza tym to co widzisz na ekranie i oczym piszesz, to statystyki Pokemona, a nie IVy. IVy są ukryte, nie możesz ich widzieć. Dzięki Judge możesz jedynie się domyślać co i jak. Jeśli mówi, że jakaś statystyka nie może być wyższa, to znaczy, że wynosi 31. Do konkretów potrzebne jest użycie kalkulatora.
Siema
Zajmuje sie kompletowaniem dexow pomoze ktos ? Smile
Mogę pomóc, ale co chcesz? Smile
Przekierowanie