Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie znaleść TM rock smash? Bo bez tego nie mogę przejść dalej. Proszę o pomoc.
Jak głaskać inne poki w Amie?
(14.10.2013 10:39)Chaqui napisał(a): [ -> ]Jak głaskać inne poki w Amie?

Kilkasz na Poka na dolnym ekranie i pojawia ci się kilka opcji. Wybierasz ‘Switch’ i zmieniasz.

(14.10.2013 9:05)Rikimaru18 napisał(a): [ -> ]Gdzie znaleść TM rock smash? Bo bez tego nie mogę przejść dalej. Proszę o pomoc.

W Ambrette Town od takiej dziewczyny dostajesz, stoi (o ile mnie pamięć nie myli) przed Centrum Pokémon.
(13.10.2013 22:42)Flaria napisał(a): [ -> ]
(13.10.2013 22:05)Shurknai napisał(a): [ -> ]Co trzeba zrobić aby dostać sie do butiku w Lumiose City ?

Właśnie zrobiłam w nim zakupy, a więc...

1) Musisz zjeść kolację w jednogwiazdkowej restauracji "Cafe le Nah"
2) Musisz zjeść dwie możliwe kolacje w dwugwiazdkowej restauracji "Cafe le Yeah" (tzn. masz dwa typy walk do wyboru - jedna kolacja, jeden typ walk)
3) Zrobić wszystkie możliwe prace w hotelu - czarny budynek

Kiedy już zrobisz to wszystko, wpuszczą Cię do butiku. c;

Jesteś pewna? xDD Zrobiłem wszystko z listy [no nie licząc nazw, napisałaś "Cafe le Nah", a istnieje tylko Resteurant le Nah, ale reszta się zgadza XD to samo z tą drugą resteuracją] a nadal mówią mi, że jestem za mało stylowy :c.

EDIT: Może zależy to też od fabuły? Jestem świeżo po 7 odznace, jeszcze nie poszedłem do Lysandre Cafe po tym jak Lysandre pojawił się w hologramie xD.
Gdzie jest Move Deleter?
Miasto z 6 odznaką. W którymś domku.
A Move Reminder? Tongue
Tego sam szukam od czwartku.

O znalazłem, ponoć miasto z wiatrakiem.
Wie ktoś, gdzie można znaleźć Banette'a? Chciałbym go złapać Smile
(14.10.2013 11:54)Sceptile napisał(a): [ -> ]Tego sam szukam od czwartku.

O znalazłem, ponoć miasto z wiatrakiem.

Tak, to jest ta starsza pani koło Move Deletera w Dendemille Smile Ten domek znajduje się przy schodach od zachodniego wejścia.

@UP A Banette jest w Pokemon Village
Jak to jest w końcu z ewolucją Sliggoo w Goodrę?
Tutaj jest napisane, że to musi być 50 lvl, tutaj, że 55, za to tutaj, że 60. Tyle dobrego, że wszystkie się zgadzają co do deszczu.
(14.10.2013 11:35)Agor napisał(a): [ -> ]
(13.10.2013 22:42)Flaria napisał(a): [ -> ]
(13.10.2013 22:05)Shurknai napisał(a): [ -> ]Co trzeba zrobić aby dostać sie do butiku w Lumiose City ?

Właśnie zrobiłam w nim zakupy, a więc...

1) Musisz zjeść kolację w jednogwiazdkowej restauracji "Cafe le Nah"
2) Musisz zjeść dwie możliwe kolacje w dwugwiazdkowej restauracji "Cafe le Yeah" (tzn. masz dwa typy walk do wyboru - jedna kolacja, jeden typ walk)
3) Zrobić wszystkie możliwe prace w hotelu - czarny budynek

Kiedy już zrobisz to wszystko, wpuszczą Cię do butiku. c;

Jesteś pewna? xDD Zrobiłem wszystko z listy [no nie licząc nazw, napisałaś "Cafe le Nah", a istnieje tylko Resteurant le Nah, ale reszta się zgadza XD to samo z tą drugą resteuracją] a nadal mówią mi, że jestem za mało stylowy :c.

EDIT: Może zależy to też od fabuły? Jestem świeżo po 7 odznace, jeszcze nie poszedłem do Lysandre Cafe po tym jak Lysandre pojawił się w hologramie xD.

Naprawdę? o,o Ja wyczytałam to na angielskim forum, zrobiłam wszystkie trzy kroki i udało mi się wejść, więc myślałam, że wystarczy jedynie to.
Jeśli jednak nie, to zrobiłam jeszcze swoje PR Video, byłam w salonie fryzjerskim, a wchodząc do butiku miałam na sobie inne ubrania, niż te domyślne (ale to raczej nie wina ubrań, bo mając je wcześniej i tak nie mogłam tam wejść).

Jestem pewna, że to nie jest kwestia fabuły - osoba z tamtego forum weszła tam już po piątej odznace. c;

Teraz jestem w trakcie wyszukiwania jakichkolwiek informacji na temat tego, gdzie można znaleźć kupon do butików (który podobno daje 50% obniżkę) - jeśli ktoś wie, jak go zdobyć, to byłabym wdzięczna za informacje, które mogłyby mi pomóc.
(14.10.2013 15:31)Flaria napisał(a): [ -> ]Naprawdę? o,o Ja wyczytałam to na angielskim forum, zrobiłam wszystkie trzy kroki i udało mi się wejść, więc myślałam, że wystarczy jedynie to.
Jeśli jednak nie, to zrobiłam jeszcze swoje PR Video, byłam w salonie fryzjerskim, a wchodząc do butiku miałam na sobie inne ubrania, niż te domyślne (ale to raczej nie wina ubrań, bo mając je wcześniej i tak nie mogłam tam wejść).

Jestem pewna, że to nie jest kwestia fabuły - osoba z tamtego forum weszła tam już po piątej odznace. c;

A jednak kwestia fabuły XDD Dopiero po pokonaniu Teamu F i złapaniu Yveltala mogłem wejść Big Grin.

No i mam pytanko. Gdzie znajduje się daycare? Gdzieś go mijałem, ale nie chce teraz przeszukiwać wszystkich routów .-..
EDIT: Pytanie nieaktualne XDD nie zauważyłem, że da się to sprawdzić na mapie.
(14.10.2013 15:52)Agor napisał(a): [ -> ]
(14.10.2013 15:31)Flaria napisał(a): [ -> ]Naprawdę? o,o Ja wyczytałam to na angielskim forum, zrobiłam wszystkie trzy kroki i udało mi się wejść, więc myślałam, że wystarczy jedynie to.

A jednak kwestia fabuły XDD Dopiero po pokonaniu Teamu F i złapaniu Yveltala mogłem wejść Big Grin.

No i mam pytanko. Gdzie znajduje się daycare? Gdzieś go mijałem, ale nie chce teraz przeszukiwać wszystkich routów .-..

Z ciekawości po której jesteś odznace?
I inne pytanie, czy wejście do butiku pozwala wejść do lost hotel czy jednak to coś innego?
(14.10.2013 16:27)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]
(14.10.2013 15:52)Agor napisał(a): [ -> ]

Z ciekawości po której jesteś odznace?
I inne pytanie, czy wejście do butiku pozwala wejść do lost hotel czy jednak to coś innego?

7 odznak i wejście do butiku nie oznacza wejścia do lost hotel /: też myślałem, że jak będę ubrany w rzeczy z Lumiose to mnie wpuszczą, ale coś innego jednak XD. Ktośtam mówił, że trzeba pogadać ze wszystkimi skejterami w Lumiose, żeby cię wpuścili, ale ja znalazłem tylko 2 skejterów .-..
Przekierowanie