Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam pomocy przy trade evolution mojego machoke w machampa ktoś da rade jeszcze teraz? Jak coś moge zaoferować jakiegoś poka 4-5 iv z egg moves
W jaki sposób mogę wybreedowac poka z innym pokeball np dive ball ???
(12.09.2014 0:51)Majkiso napisał(a): [ -> ]W jaki sposób mogę wybreedowac poka z innym pokeball np dive ball ???

Nie jestem do końca pewien ale wydaje mi się, że musisz złapać pokemona w dive ballu i wtedy podczas breedowania nowe pokemony będą w dive ballu
Konkretnie to samicę a nie byle jakiego poka.
Mogę iść z takim teamem na ligę? :
Delphox lv 63
Lucario lv 61
Blastoise lv 63
Xerneas lv 55
Snorlax lv 54
Pewnie. Najwyżej przegrasz. xD A tak na serio, powinieneś wygrać, kup parę Revive'ów i Potionków jeśli nie jesteś pewien.
Problem polega na tym ,że gdy włączam opcję create game sync ID wyskakuje mi error, dlaczego?

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Gry z DS'a zostały odłączone od wi-fi, czyli nie połączysz się do Internetu w Pokemon BW/BW2/HG/SS idt. ...
A Global Link jest tylko kompatybilny z X/Y. Ta usługa nie obsługuje już gier 5 generacji.

EDIT: Sorki, nie zrozumiałem tematu. Pomyślałem, że chodzi Ci o BW... Cóż moje gapowe Big Grin
A zarejestrowałeś grę? Z tego co pamiętam ID Sync działał, kiedy się zarejestrowało na jakiejś specjalnej stronie. (Jak piszę coś źle, to proszę mnie poprawić Wink)
Zarejestrowałem się na Global Linku i nie działa.
Może mi ktoś przestępnie wytłumaczyć na czym polega klonowanie poków ?
(14.09.2014 23:40)KiritoKun napisał(a): [ -> ]Może mi ktoś przestępnie wytłumaczyć na czym polega klonowanie poków ?

Czytałem, że: "(...)polega na przerywaniu połączenia w trakcie wymiany Pokémona. Jeżeli zrobić to w odpowiednim momencie, Pokémon zostanie odebrany na grze #2, ale wciąż będzie nie wysłany na grze #1(...)".
A coś szerzej ?
uczyłem się z tego filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=AMTR6bq3A9E
Na którym poziomie ewoluuje Azurill?
Mój już ma 33 lev i nie chce się zmienić
(15.09.2014 19:22)Tomasz74 napisał(a): [ -> ]Na którym poziomie ewoluuje Azurill?
Mój już ma 33 lev i nie chce się zmienić
Ewoluuje przez szczęście i lv. up a w Azumarila na 18.
Przekierowanie